Konkurs Nissens

, 9 grudnia 2014, 9:33

Fundatorem nagród w naszym nowym konkursie jest Nissens. Aby mieć szansę na zdobycie ciekawych upominków, należy odpowiedzieć poprawnie na trzy pytania.

1. Na bazie katalogu online Nissens podaj nr referencji chłodnicy cieczy silnika do Toyota Auris (12-), z silnikiem 2.0 D4D, przekładnia manualna.

2. Na podstawie newslettera Nissens nr 321 (październik 2014) podaj wprowadzone do oferty nowości w zakresie intercoolerów.

3. Wymień główne typy konstrukcyjne nagrzewnic oferowanych przez Nissens.

 

Podpowiedzi można szukać na stronie internetowej www.nissens.com.pl

Odpowiedzi należy nadsyłać na adres email: konkurs@motofocus.pl
Nagrody zdobędą 5., 15. oraz 25. osoba, która prześle prawidłowe odpowiedzi.
Pod uwagę będą brane tylko wiadomości zawierające imię, nazwisko i adres korespondencyjny autora. Każdy może przesłać tylko jedną wiadomość email.

 

Nagrody to 3 naramienne torby Nissens (zdjęcie). Konkurs trwa od 11 do 18 grudnia 2014 r.

Dowiedz się więcej

Rozstrzygnięcie konkursu Nissens
Rozstrzygnięcie konkursu Nissens

Znamy już nazwiska osób, które zwyciężyły w konkursie Nissens. Przedstawiamy także prawidłowe odpowiedzi na konkursowe pytania. 1. Na bazie katalogu online Nissens podaj nr referencji chłodnicy cieczy silnika do Toyota Auris (12-), z silnikiem 2.0 D4D, przekładnia manualna. www.nissens.com.pl/katalog => ref. 64693 2. Na podstawie newslettera Nissens nr 321 (październik 2014) podaj wprowadzone do oferty […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 15 grudnia 2014, 17:01 0 0

to są chińskie części ?

Odpowiedz