Katalog produktów Auto Partner SA na sezon jesienno-zimowy

, 5 grudnia 2014, 9:28

„Katalog produktów Auto Partner SA. Wybrany asortyment na okres jesienno-zimowy” to tytuł najnowszej publikacji dystrybutora części. Katalog jest już dostępny w punktach sprzedaży oraz w internecie.

W katalogu znalazły się produkty, które pozwolą klientom zapoznać się z rozpiętością oferty dystrybutora w zakresie chemii użytkowej i technicznej, akumulatorów oraz płynów i olejów.

Podczas selekcjonowania zostały wybrane te produkty, które cieszą się największym zainteresowaniem i znajdą swoje zastosowanie podczas sezonu jesienno-zimowego.

W środku znajduje się także krótka instrukcja korzystania z WebKatalog 5.0 i katalogu Nextis.

Zobacz najnowszy „Katalog produktów Auto Partner SA. Wybrany asortyment na okres jesienno-zimowy”

Dowiedz się więcej

Auto Partner SA wyłącznym dystrybutorem narzędzi Unior
Auto Partner SA wyłącznym dystrybutorem narzędzi Unior

Auto Partner SA nawiązał współpracę* z firmą Unior – europejskim producentem narzędzi ręcznych. Marka jest dobrze znana profesjonalistom na całym świecie. Historia marki Unior sięga XVII wieku, kiedy to u podnóża pasma górskiego Pohroje (Słowenia), powstała pierwsza kuźnia, która z biegiem czasu przekształciła się w zakład produkujący narzędzia ręcznie. Dziś Unior jest jednym z największych […]

Podsumowanie roku 2014, czyli Auto Partner SA w imponujących liczbach
Podsumowanie roku 2014, czyli Auto Partner SA w imponujących liczbach

Rok 2014 był bardzo szczególnym okresem dla firmy Auto Partner SA. Zmieniła ona lokalizację głównej siedziby w Bieruniu, otworzyła nowoczesne centrum dystrybucyjne, a co najważniejsze zdobyła wielu nowych klientów. Auto Partner stawia na rozwój! To hasło towarzyszy działaniom firmy już od dłuższego czasu: AP zwiększa ilość powierzchni magazynowej, otwiera nowe filie, zdobywa nowe rynki poza […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!