Wiadomości IC pod choinkę

, 3 grudnia 2014, 12:26

Już niedługo światło dzienne ujrzy ostatnie w tym roku wydania magazynu wydawanego przez Inter Cars SA. A w nim jak zwykle wiele informacji branżowych, produktowych, technicznych i wiele innych. Nie zabraknie też pomysłów na świąteczne prezenty.

W tym wydaniu redakcja skupiła się głównie na produktach sezonowych, takich jak płyny do chłodnic, akumulatory, czy ogrzewania postojowe samochodów. Bardzo bogato prezentuje się część poświęcona instalacjom LPG. Jak co roku osobom, które mają problemy ze świątecznymi prezentami, podsuwamy parę pomysłów. Oprócz tego informacje o przepisach prawnych i ważnych wydarzeniach dotyczących rynku usług warsztatowych.
 

Dowiedz się więcej

Nowy numer katalogu Wyposażenia Warsztatów Inter Cars
Nowy numer katalogu Wyposażenia Warsztatów Inter Cars

W kolejnej odsłonie katalogu Inter Cars można znaleźć nowości produktowe, jak również promocje wybranych narzędzi oraz urządzeń. Na ponad 156 stronach zaprezentowano największą ofertę towarową dla branży motoryzacyjnej, przemysłowej oraz agro. Katalog w wersji elektronicznej oraz .pdf jest już dostępny do pobrania. Katalog Wyposażenia Warsztatów nr 4/2014    

Nowe Wiadomości IC
Nowe Wiadomości IC

Na rynku ukazało się najnowsze, październikowe wydanie Wiadomości IC, a w nim: relacja z 14. Targów Inter Cars, Motor Show, Nocne Motor Show, poszerzenie oferty oponiarskiej, newsy z branży, nowe filie, targi zagranicznych filii Inter Cars, relacje ze szkoleń praktycznych, projekt Bio Service i wiele innych.  

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!