Premiera kalendarza Inter Cars już wkrótce

, 3 grudnia 2014, 15:37

Kalendarz Inter Cars to wydawnictwo, które zawsze budzi duże emocje. Także w tym roku klienci dystrybutora nie będą zawiedzeni – w kalendarzu znajdą się zdjęcia topowych polskich fotomodelek w eleganckiej, czarno-białej kolorystyce.

30 tysięcy egzemplarzy kalendarza

Kalendarz Inter Cars wydawany jest od 2005 roku. Co roku zmieniana jest koncepcja, scenografia i modelki.  Niezmienny pozostaje  cel i odbiorcy, dla których powstaje ta publikacja. Kalendarz zawsze promuje ofertę Inter Cars, w szczególności dostawców premium i dedykowany jest klientom Inter Cars w Polsce, ale także za granicą. W tym roku kalendarz będzie opublikowany w rekordowej liczbie blisko 30 000 egzemplarzy.

W tym roku zdjęcia utrzymane są w eleganckiej, czarno-białej kolorystyce. Było to pierwsza plenerowa sesja zdjęciowe do kalendarza Inter Cars a zdjęcia były robione w kilku ciekawych miejscach. Autorem fotografii jest Voyo Bakiewicz.

Internetowa premiera kalendarza odbędzie się 5 grudnia. Reportaż “Making off calendar Inter Cars 2015” będzie można zobaczyć wkrótce na kanale YouTube Inter Cars SA. W Internecie zostaną również zaprezentowane zdjęcia z realizacji planu zdjęciowego.

Więcej "pikantnych" szczegółów na temat kalendarza już wkrótce. Pierwsze udostępnione fotografie można obejrzeć w powyższej galerii.

W przyszłym tygodniu na naszym portalu wystartuje konkurs, w którym do wygrania będą kalendarze Inter Cars. Nagrodzimy nimi dziesięciu Czytelników.

Dowiedz się więcej

Kalendarz Inter Cars SA już w sprzedaży – zobacz zdjęcia
Kalendarz Inter Cars SA już w sprzedaży – zobacz zdjęcia

Kalendarze na rok 2014 można już kupić w filiach Inter Cars SA w całym kraju oraz przez platformę Motointegrator. Chętni powinni się śpieszyć, gdyż do otwartej sprzedaży przeznaczona jest tylko limitowana liczba egzemplarzy. Kalendarz Inter Cars 2014 Kalendarz w tym momencie jest dystrybuowany wśród partnerów, kontrahentów i czołowych klientów Inter Cars. Oprócz tego przygotowano do […]

Kalendarz Inter Cars SA na rok 2015 – zobacz zdjęcia
Kalendarz Inter Cars SA na rok 2015 – zobacz zdjęcia

Jedna z najbardziej wyczekiwanych publikacji roku w branży warsztatowej jest już dostępna. Kalendarz Inter Cars SA 2015 można na razie obejrzeć w Internecie, już wkrótce trafi do klientów dystrybutora. Kalendarz Inter Cars 2015 Kalendarz już wkrótce będzie dystrybuowany poprzez filie Inter Cars SA. Pojawi się także w otwartej sprzedaży. Czytelnicy naszego portalu będą mogli wygrać […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!