Jarosław Hampel w kampanii reklamowej PROLINE

, 3 grudnia 2014, 9:23

Polski mistrz świata w żużlu, Jarosław Hampel, wziął udział w kampanii reklamowej należącej do firmy PROFIX marki PROLINE. Sportowiec zachęca do kupowania narzędzi „pod choinkę”.

Na kampanię PROLINE składa się spot reklamowy oraz promocja cenowa wybranych produktów. Spot promocyjny będzie emitowany w usłudzie Truview na największym serwisie internetowym YouTube. Główną rolę odgrywa w nim polski żużlowiec, który rekomenduje wybór narzędzi objętych promocją. Kampania będzie wspierana materiałami reklamowymi: banerami, zdjęciami produktów oraz plakatami.

Za opracowanie kreatywnej koncepcji i produkcję spotu reklamowego odpowiada Agencja Reklamowa AVEEX. Spot reklamowy można obejrzeć na kanale YouTube marki PROLINE:

Dowiedz się więcej

Sposoby na oporną śrubę – klucze niezbędne w warsztacie
Sposoby na oporną śrubę – klucze niezbędne w warsztacie

Odkręcenie zapieczonej lub za mocno dokręconej nakrętki bywa prawdziwą udręką. Co zrobić, aby nie dopuścić do uszkodzenia gwintu lub zerwania łba śruby? Specjaliści mają kilka pewnych sposobów, które sprawdzą się w zdecydowanej większości przypadków. Wydawać by się mogło, że nie ma nic prostszego niż odkręcić śrubę. Każdy mechanik wie jednak, że to dość mylne wrażenie. […]

Dzień Otwarty firmy PROFIX
Dzień Otwarty firmy PROFIX

W Centrum Konferencyjnym MCC Mazurkas Conference Centre&Hotel odbył się Dzień Otwarty PROFIX. Spotkanie dla dystrybutorów oraz partnerów handlowych spółki stworzyło sposobność do zapoznania się z szeroką gamą narzędzi oraz nowości produktowych znajdujących się w asortymencie przedsiębiorstwa. PROFIX od ponad dwudziestu lat dostarcza rozwiązania, które sprawdzają się podczas zadań specjalnych i codziennej pracy, także w warsztatach […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!