Konkurs Lauber

, 3 grudnia 2014, 23:59

Rejestrator jazdy SmartGPS, a także bony na zakupy w sklepie internetowym Lauber to główne nagrody w naszym nowym konkursie. Aby mieć szansę na wygraną wystarczy przesłać nam poprawne odpowiedzi na pytania.

1. Jakiej jakości jest produkt fabrycznie regenerowany w Lauber? (prosimy podać jakie normy spełnia produkt fabrycznie regenerowany w firmie Lauber)

2. Podaj nazwę sklepu i jednocześnie katalogu części samochodowych Lauber.

3. Ile wynosi okres gwarancji na produkty Lauber?

4. Podaj nazwę nowatorskiego projektu odkupu używanych części samochodowych (rdzeni), które spełniają kryteria przyjęcia opracowane przez firmę Lauber.

5. Ile można zaoszczędzić kupując produkt regenerowany oraz jaka jest największa korzyść z zakupu produktu regenerowanego.

 

Podpowiedzi można szukać na stronie internetowej firmy Lauber: www.lauber.pl

Odpowiedzi należy nadsyłać na adres email: konkurs@motofocus.pl
Nagrody zdobędą 5., 15., 30., 45., 60. i 65. osoba, która prześle prawidłowe odpowiedzi.Pod uwagę będą brane tylko wiadomości zawierające imię, nazwisko i adres korespondencyjny autora. Każdy może przesłać tylko jedną wiadomość email.

Nagrody to:

  • Rejestrator jazdy SmartGPS DriveCam DVR-900 FullHD – dla 65. poprawnej odpowiedzi
  • 5 x bon zakupowy o wartości 100 zł na zakup części w elauber.pl oraz zestaw gadżetów Lauber – dla 5., 15., 30., 45. i 60. poprawnej odpowiedzi

 

Konkurs trwa od 4 do 11 grudnia 2014 r.

Dowiedz się więcej

Rozstrzygnięcie konkursu Lauber
Rozstrzygnięcie konkursu Lauber

Znamy już nazwiska zwycięzców, a zarazem zdobywców nagród w konkursie Lauber. Podajemy także prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe. 1. Jakiej jakości jest produkt fabrycznie regenerowany w Lauber? Produkt fabrycznie regenerowany spełnia normy produktu nowego, tzn. przechodzi wieloetapowy proces kontroli jakości oraz udzielana jest na niego 2 letnia gwarancja. 2. Podaj nazwę sklepu i jednocześnie katalogu […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

WIKI, 4 grudnia 2014, 15:09 0 0

LAUBER JAK LEŻY NA PÓŁCE TO JUŻ JEST ZŁOM MASAKRA

Odpowiedz