Rodzaje czyściw MEWA

, 28 listopada 2014, 10:18

Od ponad stu lat firma MEWA oferuje czyściwa przemysłowe wielokrotnego użytku w ramach usługi pełnego serwisu: firma dostarcza pierwszą partię nowych czyściw do klienta, odbiera je w określonym czasie, pierze je w swoich zakładach, po czym ponownie dostarcza jako czyste do klienta.

Zależnie od konsystencji i jakości powierzchni przeznaczonych do czyszczenia MEWA oferuje następujące rodzaje czyściwa:

  • MEWATEX to wytrzymałe czyściwo do zastosowania wszędzie tam, gdzie trzeba usunąć zanieczyszczenia powstałe na skutek działania olejów, farb, rozpuszczalników lub tłuszczy. Czyściwo to nawet przy ekstremalnym obciążeniu zawsze zachowuje swoje właściwości.
  • MEWATEX PLUS jest czyściwem przeznaczonym do usuwania zanieczyszczeń z powierzchni wrażliwych na uszkodzenia, jak np. karoserie samochodowe lub wewnętrzne powierzchnie wysokiej jakości turbin czy wałów napędowych.
  • MEWATEX ULTRA – do czyszczenia i polerowania szczególnie delikatnych i wrażliwych powierzchni.
  • MEWA PROTEX – ekonomiczne w stosowaniu czyściwo przeznaczone do nadzwyczaj delikatnych elementów.

Do bezpiecznego przechowywania i transportu zużytych czyściw służą bezpiecznie pojemniki SaCon, opracowane specjalnie w tym celu przez firmę MEWA.

Dowiedz się więcej

Katalog „World Wide Work by MEWA” już dostępny
Katalog „World Wide Work by MEWA” już dostępny

Katalog „World Wide Work by MEWA” zawiera całą paletę możliwości dostosowanych do każdego klienta na 350 stronach. Publikacja oferuje większy niż dotąd wybór artykułów modnych marek dla wszystkich zawodów i branż. Katalog nowych marek odzieży ochronnej i artykułów BHP, oferowanych przez firmę MEWA, dostępny będzie od 1 września 2014 r. Obuwie ochronne wyznaczającej trendy mody, […]

Mata absorpcyjna MEWA Multitex
Mata absorpcyjna MEWA Multitex

Mata absorpcyjna Multitex firmy MEWA ma za zadanie chronić posadzki w warsztatach oraz stanowiska pracy w strefach produkcji, które zanieczyszczane są przez wycieki i niebezpieczne ciecze. Matę można stosować zarówno na dużych, jak i małych powierzchniach, aby uniknąć tworzenia się plam oleju, kałuż wody i wycieków, jak też zbierania się różnych cieczy na powierzchni. Tym […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!