Limitowana seria żarówek Osram

, 26 listopada 2014, 9:06

Dla kierowców, którzy lubią światło o biało-niebieskiej barwie, jak w reflektorach ksenonowych, firma Osram przygotowała nową, limitowaną wersję żarówek Cool Blue Intense.

Żarówki Cool Blue Intense Limited Edition charakteryzują się większą ilością wytwarzanego światła (do 30 proc. w porównaniu do żarówek standardowych) o temperaturze barwowej do 4200 K (najwyższa dopuszczalna dla żarówek halogenowych).

Do wyboru są dwa typy – H4 i H7. Oba są dostępne w atrakcyjnych, niebieskawych opakowaniach z tworzywa, mieszczących dwie żarówki.

Limitowana wersja żarówek Cool Blue, podobnie jak znana już wersja, ma homologacje ECE i DOT, a bańka żarówki ma kobaltową powłokę. Nowością w limitowanej odmianie jest srebrzysta, lustrzana główka żarówki nadająca jej nowoczesny i stylowy wygląd.

Dowiedz się więcej

Ksenon, LED, laser czy… halogen?
Ksenon, LED, laser czy… halogen?

Postęp w oświetleniu samochodowym nigdy nie był tak szybki, jak w ostatnich 20-25 latach. Zaczęło się od reflektorów ksenonowych, które w seryjnym samochodzie pojawiły się w 1991 roku. Później przyszła pora na LED, stosowane od 2008 roku. Na kolejny krok nie trzeba było czekać tak długo – są już pierwsze samochody, w których drogę oświetlają […]

Akcja bezpłatnego ustawiania świateł w samochodzie
Akcja bezpłatnego ustawiania świateł w samochodzie

Przed kierującymi coraz gorsze warunki do jazdy oraz okres wzmożonego ruchu przed dniem „Wszystkich Świętych”. Pamiętajmy, że w tych warunkach bezpieczeństwo na drogach w dużej mierze zależy od stanu oświetlenia naszego samochodu i naszej rozważnej jazdy. Firma HELLA, w ramach powołanej przez Instytut Transportu Samochodowego „Inicjatywy na rzecz dobrych świateł samochodowych”, przygotowała specjalną promocję dla […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!