Nowy zimowy dodatek do diesla w Inter Cars SA

, 14 listopada 2014, 14:34

W ofercie Inter Cars pojawił się uszlachetniacz paliwa Dieselskydd Black Arrow, którego zadaniem jest obniżenie temperatury mętnienia paliwa (CP) i temperatury blokady zimnego filtra paliwa (CFPP).

Zastosowanie produktu ogranicza ryzyko wytrącenia się kryształów parafiny. Jest to bardzo istotne, gdyż jedynym sposobem likwidacji wytrąconych już kryształów parafiny jest ogrzanie filtra paliwa.

Szwedzki depresator Dieselskydd Black Arrow, nazywany potocznie Czarną Strzałą, jest produkowany według receptury i technologii sprawdzonej w skrajnych warunkach skandynawskiej zimy.

Dieselskydd Black Arrow to zaawansowany technologicznie i wysoce skoncentrowany (1:1000) dodatek do oleju napędowego. Zapobiega wydzielaniu się parafiny w oleju napędowym w niskich temperaturach, blokowaniu filtra i przewodów paliwowych oraz awariom pompy paliwa i wtryskiwaczy. Obniża temperaturę płynności paliwa i podnosi walory oleju napędowego. Ułatwia uruchomienie i pracę silnika wysokoprężnego w niskich temperaturach, zwiększając jego moc. Posiada właściwości anty-żelujące.

Produkt skuteczny jest do -39°C. Należy jednak pamiętać, iż uzależnione jest to od właściwości i temperatury użytego oleju napędowego. Dodatek jest produktem prewencyjnym, szczególnie zalecane jest stosowanie go w okresie jesienno-zimowym i przed spodziewanymi niskimi temperaturami < 5°C.

Black Arrow Dieselskydd należy dodawać w odpowiedniej ilości bezpośrednio podczas tankowania. Rekomendowane dozowanie to: 1:1000 czyli 1L produktu na 1000L oleju napędowego (50ml produktu wystarcza na 50L oleju napędowego).

Dowiedz się więcej

Regenerowane turbosprężarki VTG w Inter Cars SA
Regenerowane turbosprężarki VTG w Inter Cars SA

Oferta turbosprężarek dostępnych w sieci Inter Cars została wzbogacona o nową linię produktów, regenerowanych fabrycznie. Mają one wyróżniać się całkowitą tożsamością z produktem nowym.   W procesie regeneracji zastosowano pakiet oryginalnych nowych elementów wewnętrznych z tzw. nowym rdzeniem i układem zmiennej geometrii (VTG) skalibrowanym fabrycznie z ang. Core & Calibrated Cartridge – stąd oznaczenie C3 […]

Nowy IC_Katalog Online
Nowy IC_Katalog Online

Inter Cars przygotowuje się do uruchomienia nowego katalogu online. Będzie on zawierał pełną ofertę części, narzędzi, opon i akcesoriów do samochodów osobowych, ciężarowych i motocykli. Program IC_Katalog Online to od wielu lat podstawowe narzędzie komunikacji firmy Inter Cars z warsztatami samochodowymi. Dzięki niemu mogą w łatwy sposób znaleźć potrzebny towar i złożyć  zamówienie przez internet, […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!