AP EXPERT 2014 – wręczenie nagród

, 14 listopada 2014, 9:22

13 września w Rawie Mazowieckiej w Hotelu Ossa odbył się wielki finał promocji AP EXPERT – wybitny wśród ekspertów, zorganizowanej przez Firmę Auto Parter SA. Do zdobycia, oprócz prestiżowego tytułu najlepszego z najlepszych mechaników, była cała gama wartościowych nagród z Volkswagenem CC w roli głównej.

Wybitnym wśród ekspertów okazał się Damian Sobisz, reprezentujący firmę Adam-Serwis Adam Sobisz, który zdobył główną nagrodę  Volkswagena CC w kolorze czarnej perły, ufundowaną przez firmę Castrol. Za kolejne miejsca, od drugiego aż do piątego, były także bardzo wartościowe nagrody w postaci zestawów sprzętu warsztatowego, których pula wynosiła ponad 350 tys. złotych.

Nagrodą za zajęcie drugiego miejsca był zestaw o wartości 80 tys. zł, ufundowany przez firmę Bosch. Zestaw zawierał m.in. mobilny system diagnostyczny wraz z oprogramowaniem. Nagroda ta trafiła do Firmy AUTO-BOGUS Wiesław Bogus. Trzecia nagroda to zestaw urządzeń Magneti Marelli wartości 30 tys. zł. , której właścicielem stał się Paweł Ściubis z AUTO MOTO SERWIS.

Laureatów kolejnych miejsc nagrodzono zestawem urządzeń Febi o wartości około 14 tys. zł oraz testerem Delphi z licencją, o wartości około 12 tys. zł. I te zestawy trafiły odpowiednio do firm: FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA AUTO-MIX Ryszard Szmuk oraz WARSZTAT MECHANIKA POJAZDOWA Krystyna Krawczyk.

Auto Partner SA zaprasza do kolejnej edycji AP EXPERT, w której będzie można zdobyć prestiżowy tytuł „Wybitny wśród ekspertów”, a także bardzo cenne nagrody. Przedstawiciele dystrybutora zdradzają, że kolejna edycja dostarczy jeszcze więcej emocji i to nie tylko za sprawą jeszcze większej puli nagród.

Wkrótce więcej informacji dotyczących konkursu na naszej stronie oraz w serwisie www.apexpert.pl

Dowiedz się więcej

AP EXPERT 2014 – półfinał i Wielki Finał
AP EXPERT 2014 – półfinał i Wielki Finał

Pełen emocji i wrażeń, zaciekłej walki i łez szczęścia, tak upłynął ostatni weekend półfinalistom programu AP EXPERT 2014. Auto Partner SA zaprosił 100 najlepszych ekspertów na półfinał i WIELKI FINAŁ do hotelu Ossa w Rawie Mazowieckiej, gdzie uczestnicy walczyli o tytuł eksperta roku. Setka półfinalistów walczyła o samochód Volkswagen CC i nagrody warsztatowe o łącznej […]

Eliminacje AP Expert zakończone
Eliminacje AP Expert zakończone

Eliminacje do promocji Auto Partner SA – AP Expert – zakończyły się. W zmaganiach brało udział kilka tysięcy mechaników. Od 1 kwietnia 2014 r. do końca lipca, uczestnicy zdobywali punkty dzięki zakupom u dystrybutora, ale również poprzez rozwiązywanie testów on-line z zakresu szeroko pojętej mechaniki samochodowej. Poziom testów wraz z biegiem czasu był coraz wyższy. […]