Regenerowane turbosprężarki VTG w Inter Cars SA

, 12 listopada 2014, 14:17

Oferta turbosprężarek dostępnych w sieci Inter Cars została wzbogacona o nową linię produktów, regenerowanych fabrycznie. Mają one wyróżniać się całkowitą tożsamością z produktem nowym.

W procesie regeneracji zastosowano pakiet oryginalnych nowych elementów wewnętrznych z tzw. nowym rdzeniem i układem zmiennej geometrii (VTG) skalibrowanym fabrycznie z ang. Core & Calibrated Cartridge – stąd oznaczenie C3 w numeracji produktu. Dodatkowo w celu zapewnienia precyzyjnego działania nowej kierownicy spalin, wymianie na nowe podlegają również nastawniki pneumatyczne (tzw. zawory, „gruszki”). W praktyce wszystkie ruchome elementy turbosprężarek wymieniane są na nowe, pochodzące od producenta Borg Warner Turbosystems (3K). W procesie regeneracji odzyskiwane są jedynie stare korpusy żeliwne i obudowy ze stopów lekkich, jednak poddawane są one również niezbędnej obróbce i szczegółowej kontroli jakości. Finalnie klient otrzymuje w atrakcyjnej cenie produkt osiągający parametry nowego, z taką samą gwarancją jakości. Podobnie jak inne towary regenerowane, turbosprężarki te dostępne są w formie sprzedaży TR, tzn. z możliwością odpłatnego zwrotu starego, wymontowanego podzespołu.

Oferta jest ciągle rozwijana – pod linkiem można znaleźć przykładowe referencje do silników VW 1.9TDI i 2.0TDI, które są już dostępne w sprzedaży.

Dowiedz się więcej

Wewnętrzne ogrzewanie postojowe Eberspeacher w Inter Cars
Wewnętrzne ogrzewanie postojowe Eberspeacher w Inter Cars

Eberspeacher jest rozwiązaniem skierowanym do osób, które zastanawiają się nad montażem ogrzewania postojowego, ale nie chcą lub nie mogą skorzystać z zewnętrzej sieci elektrycznej. Agregaty Eberspeacher wykorzystują instalację elektryczną i paliwową pojazdu, w którym są zamontowane. Co więcej, wprowadzone przez Inter Cars do oferty urządzenie grzewcze HYDRONIC działa niezależnie od silnika samochodu. Wpięte w obieg […]

Nowy zimowy dodatek do diesla w Inter Cars SA
Nowy zimowy dodatek do diesla w Inter Cars SA

W ofercie Inter Cars pojawił się uszlachetniacz paliwa Dieselskydd Black Arrow, którego zadaniem jest obniżenie temperatury mętnienia paliwa (CP) i temperatury blokady zimnego filtra paliwa (CFPP). Zastosowanie produktu ogranicza ryzyko wytrącenia się kryształów parafiny. Jest to bardzo istotne, gdyż jedynym sposobem likwidacji wytrąconych już kryształów parafiny jest ogrzanie filtra paliwa. Szwedzki depresator Dieselskydd Black Arrow, […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!