Pracownicy Inter Cars wzięli udział w Biegu Niepodległości

, 12 listopada 2014, 13:28

Pracownicy Grupy Inter Cars SA pobiegli razem podczas Biegu Niepodległości w Warszawie, pokonując dystans 10 kilometrów. Każdy z innymi celami, ale jako jedna drużyna pobiegło 20 pracowników. Był to pierwszy wspólny start klubu biegowego Motointegrator.pl.

Mimo, że wyniki w tym dniu nie były najważniejsze, to większość uczestników osiągnęło przyzwoite czasy pomiędzy 50 minutami a 1 godziną. Mniej doświadczeni członkowie klubu nieznacznie przekroczyli granicę 1 godziny. Liczy się jednak inicjatywa i wspólne, aktywne spędzanie czasu. Dodatkowo, uczestnicy klubu biegając wspierają szczytną sprawę. Każdy przebiegnięty kilometr zarówno w treningach jak i biegach oficjalnych to 10 punktów IC Premia, które następnie będą zamienione na pomoc materialną dla podopiecznych jednej z fundacji.

Pierwszy oficjalny bieg klub ma już za sobą, co można uznać za symboliczną inaugurację „Motointegrator – Zawsze do przodu”. To pokazuje, że wśród pracowników Grupy Inter Cars SA jest wielu miłośników biegania, którzy chcą integrować się poprzez aktywność sportową. Do tej pory do klubu przystąpiło ponad 60 osób, co zwiastuje, że w kolejnych oficjalnych biegach będzie wspólnie występowało coraz więcej pracowników Grupy Inter Cars SA.

Dowiedz się więcej

Piłkarski sukces Inter Cars
Piłkarski sukces Inter Cars

W Łodzi odbyły się VIII Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej. W mistrzostwach uczestniczyły zespoły piłkarskie reprezentujące 70 firm z całej Polski. Mecze rozgrywane były zarówno na boiskach trawiastych, jak również ze sztuczną nawierzchnią. Pierwsze miejsce w kategorii U-35 zdobyła drużyna Inter Cars. W ramach mistrzostw, które odbyły się w dniach […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 13 listopada 2014, 10:31 0 0

20 pobiegło, 13 dobiegło... :)

Odpowiedz

Uczestnik, 16 listopada 2014, 15:01 0 0

Za karę pobiegło !!!

Odpowiedz