Coraz więcej warsztatów na mapie polskich części – dołącz do akcji!

, 23 października 2014, 12:39

Stworzona w ramach kampanii „Montuję polskie części” mapa warsztatów sukcesywnie się powiększa. Już niemal w każdym regionie Polski można znaleźć zakład naprawczy, w którym klientom polecane są produkty rodzimych firm.

Dlaczego warto być na mapie?

Sklepy oraz warsztaty, które zgłosiły swoje poparcie dla kampanii „Montuję polskie części” zostały oznaczone na specjalnie w tym celu stworzonej mapie. Aplikacja na stronie www.polskieczesci.pl (zakładka „mapa polskich części”) umożliwia łatwe zlokalizowanie punktów, w których wyroby polskich producentów są polecane klientom.

Wspieranie zakupów produktów polskich firm, przyczynia się do ich rozwoju i tworzenia nowych miejsc pracy w firmach z rodzimym kapitałem. Dla większości warsztatów jest to główny powód udziału w akcji. Nie bez znaczenia pozostaje także jakość produktów firm, wspierających kampanię "Montuję polskie części". Ich poprawny montaż w samochodzie daje pewność solidnie wykonanej naprawy i braku reklamacji.

Warsztaty oraz sklepy motoryzacyjne nadal mogą wyrazić swoje poparcie wobec kampanii "Montuję polskie części". Wypełnienie deklaracji poparcia zajmuje tylko kilka chwil. Jest ona dostępna online, pod adresem: www.polskieczesci.pl/wspierajkampanie.

Cel kampanii

Głównym założeniem kampanii „Montuję polskie części” jest budowanie pozytywnego wizerunku polskich producentów. Części motoryzacyjne od polskich producentów stanowią alternatywę dla droższych produktów znanych, globalnych koncernów. Bardzo często reprezentują one podobną lub wyższą jakość za rozsądną cenę. Atrakcyjne ceny polskich części zamiennych to argument, pozwalający konkurować im także z zalewającymi nasz rynek częściami dalekowschodnimi.

Dowiedz się więcej

Polskie dziewczyny wspierają naszą gospodarkę
Polskie dziewczyny wspierają naszą gospodarkę

Polski rynek zalewa coraz większa fala części pochodzących z krajów taniej siły roboczej. Dlatego też w minionym tygodniu przed wieloma warszawskimi warsztatami samochodowymi pojawiły się młode kobiety z transparentami budząc swoją obecnością duże zainteresowanie mechaników. Na transparentach widniały hasła takie jak „kupuj polskie części – wspieraj polską gospodarkę”, czy też „wybierz dobrą drogę” zachęcające przedstawicieli […]

Jedz jabłka, pij cydr… montuj polskie części!
Jedz jabłka, pij cydr… montuj polskie części!

Napięta sytuacja polityczna spowodowała, że w wielu z nas wzrosło poczucie patriotyzmu. W odpowiedzi na rosyjskie embargo, w internecie głośno zrobiło się o akcji jedzenia jabłek na złość Putinowi… Temu kto nie słyszał o popularnej akcji #jedzjabłka wyjaśniamy, że jest to odpowiedź konsumentów na nałożone przez Rosję embargo na import z Polski między innymi właśnie […]

Warsztaty rosną i naprawiają coraz szybciej
Warsztaty rosną i naprawiają coraz szybciej

W odczuciu przedstawicieli warsztatów, rok 2014 pod wieloma względami będzie lepszy od poprzedzających go. Większość warsztatów odnotowuje wzrost przychodów, znacznie skraca się także czas wykonywania naprawy. Rok 2014 – jaki będzie dla warsztatów? Z ankiet przeprowadzonych przez Dział Badań MotoFocus.pl  na próbie 2 567 respondentów wynika, że większość właścicieli i pracowników warsztatów ocenia rok 2014 […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!