Co-drive z Kenem Blockiem nagrodą w konkursie Castrola

, 23 września 2014, 12:13

Trwa konkurs dla miłośników sportów motorowych „Przesuń granice z Castrol EDGE”. Do tej pory internauci mogli wygrać przejażdżki na prawym fotelu z zawodnikami wspieranymi przez Castrol EDGE w Polsce. Tym razem zwycięzca poleci na październikowy Rajd Hiszpanii, gdzie wozić go będzie legendarny Ken Block w swoim 650-konnym Fordzie Fiesta ST RX 43.

Oprócz olejów Castrol EDGE Titanium FST, we wcześniejszych etapach konkursu nagrodami były przejazdy na fotelu pasażera z polskimi drifterami, rajdowcem, rekordzistą Polski na 1/4 mili oraz jednym z kierowców serii wyścigowej Volkswagen Castrol Cup. Wszystkich ich łączy to, że jeżdżą w barwach Castrol EDGE.

W finałowej rundzie na szczęśliwca czeka prawy fotel w samochodzie Kena Blocka oraz spotkanie z tym niesamowitym kierowcą. By wziąć udział w finale, trzeba prawidłowo odpowiedzieć na pytania w trzech wcześniejsze etapach konkursu. Następnie należy rozwiązać quiz o Kenie Blocku oraz odpowiedzieć na pytanie, które zadał osobiście http://youtu.be/rd36VYJfNuE. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie http://castroledge.pl/konkurs.

Dowiedz się więcej

8 sekund do 300 km/h  – nowy konkurs Castrola
8 sekund do 300 km/h – nowy konkurs Castrola

Do wygrania w nowym konkursie Castrol są przejażdżki na prawym fotelu zawodowych kierowców rajdowych i wyścigowych. Nazwiska takie jak Staszewski, Trela czy Block z pewnością zwrócą uwagę fanów motosportu. Przejazd z Grzegorzem Staszewskim na Targach Inter Cars Na castroledge.pl rozpoczął się konkurs do którego zapraszają czołowi polscy kierowcy, m.in. rekordzista Polski na 1,4 mili Grzegorz […]

Współpraca Castrol i Jaguar Land Rover przedłużona
Współpraca Castrol i Jaguar Land Rover przedłużona

Castrol i Jaguar Land Rover kooperują od ponad 20 lat, a od 11 są partnerami technologicznymi. Firmy właśnie przedłużyły ogólnoświatową umowę dotyczącą obsługi posprzedażnej samochodów. Dzięki nowej umowie obie firmy będą bliżej współpracować w takich obszarach jak nowe technologie, dedykowane środki smarne, obsługa posprzedażna, rynek wtórny oraz marketing. – „Obie strony mają wspólny cel, a […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!