Ravenol wprowadza na rynek Calibration Fluid 2.5

, 24 września 2014, 13:01

Nowy olej probierczy o niskiej lepkości, przeznaczony do kalibracji pompowtryskiwaczy silników wysokoprężnych, wyróżnia się wąską tolerancją lepkości, dobrą ochroną przed zużyciem i korozją oraz niską skłonnością do pienienia się. Nadaje się również jako olej antykorozyjny do konserwacji wewnętrznej systemów paliwowych MTU.

Ravenol Calibration Fluid 2.5 jest sprawdzony w praktyce i był testowany w podzespołach, do których zaleca się stosowanie olejów o specyfikacjach/klasyfikacjach:
Norma Bosch VS 15665-OL-CV, norma ISO 4113-CV-AW, MAN, Volkswagen, olej antykorozyjny do konserwacji wewnętrznej układów paliwowych MTU, Lucas CAV, MB DBL 6513.

Dostępne opakowania: 20 Litrowe
 

Dowiedz się więcej

Płyn ATF – stosować oryginał czy zamiennik?
Płyn ATF – stosować oryginał czy zamiennik?

Podstawą bezproblemowego użytkowania skrzyni automatycznej jest dobry płyn ATF. Znaczna część użytkowników uważa, że taką pewność daje jedynie stosowanie produktów oryginalnych. Czy jest to słuszna opinia? Za stosowaniem oryginalnych płynów przemawia wiele racjonalnych argumentów. Są one produkowane zgodnie z wymogami danego producenta samochodów i na jego specjalne zamówienie. Przechodzą rygorystyczne testy jakości i bezpieczeństwa. Dlatego […]

Castrol od 100 lat z Fordem
Castrol od 100 lat z Fordem

W tym roku mija 100 lat od momentu, gdy na rynku pojawił się pierwszy olej przeznaczony dla konkretnej marki samochodów. Ford rekomendował stosowanie oleju Castrol w swoich autach, m.in. w legendarnym modelu T. Dziś obie firmy razem opracowują nowoczesne rozwiązania technologiczne, udoskonalają środki smarne i działają w motorsporcie. Na początku XX wieku Charles Wakefield, założyciel […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!