Sogefi w programie „Automotive Diamonds”

, 19 września 2014, 13:25

Grupa Sogefi dołączyła do programu lojalnościowego niezależnego rynku części zamiennych – „Automotive Diamonds”. W programie biorą już udział także firmy TRW, Denso oraz Girling, a wkrótce dołączą do nich także Gates i Philips.

Współpraca oznacza, że warsztaty stosujące filtry Sogefi: Purflux, CoopersFiaam, Fram i Sogefi Pro, w zamian za zakup mogą uzyskać punkty lub „diamenty”, które następnie mogą być wymieniane na wybrane nagrody.

Grupa Sogefi będzie uczestniczyć w programie w Niemczech, Austrii, Francji, Hiszpanii, Portugalii i Polsce i będzie jednym z trzech nowych partnerów OE, którzy od września wezmą udział w projekcie. Pozostałe dwie firmy to Gates Europe i Philips Automotive Lighting. Dołączą oni do założyciela programu, firmy TRW Automotive Aftermarket oraz firm DENSO After Market i Girling, którzy przystąpili do programu w 2014 roku.

Wspólnie, wspomnianych wyżej pięć firm, oferuje bogate portfolio produktów (pokrywając około 50% obrotów generowanych przez warsztaty), przy zakupie których warsztaty mogą zbierać cenne „diamenty”. Poza korzyściami płynącymi z zakupu filtrów oleju, powietrza, paliwa i filtrów kabinowych Grupy Sogefi, klienci uzyskują punkty również przy zakupie elementów układów hamulcowych, kierowniczych i zawieszenia firmy TRW, elementów systemu zapłonowego i układów termicznych oraz elektrycznych firmy DENSO, a także pasków klinowych i układów rozrządu firmy Gates oraz oświetlenia firmy Philips.
Głównym celem programu Automotive Diamonds jest propagowanie zrównoważonego rozwoju rynku części zamiennych poprzez nagradzanie warsztatów za lojalność wobec czołowych światowych marek.

Szczegółowe informacje na temat programu „Automotive Diamonds” są dostępne na stronie www.automotivediamonds.com.

Dowiedz się więcej

Lekkie sprężyny zawieszenia Sogefi w nowym Audi A6 Avant ultra
Lekkie sprężyny zawieszenia Sogefi w nowym Audi A6 Avant ultra

W najnowszym luksusowym kombi Audi zastosowano pierwsze na rynku sprężyny zwojowe z tworzywa wzmocnionego włóknem szklanym (GRPF). Rozwiązanie opatentowane przez Sogefi i opracowane we współpracy z Audi, pozwala zmniejszyć wagę samochodu o 4,4 kg. Sogefi dostarczy innowacyjne sprężyny zawieszenia z tworzyw sztucznych do nowego Audi A6 Avant 2.0 TDI ultra (140kW). Audi jest pierwszym na […]

Katalogi Sogefi na rok 2015 na targach Automechanika
Katalogi Sogefi na rok 2015 na targach Automechanika

Podczas trwających targów Automechanika 2014, Grupa Sogefi zaprezentowała komplet zaktualizowanych katalogów dla wszystkich marek filtrów: Fram, CoopersFiaam, Purflux i Sogefi Pro. Katalogi Fram, CoopersFiaam i Purflux na rok 2015, zawierające ponad 150 nowych produktów, są sygnałem, że firma Sogefi kładzie duży nacisk na czas, zdając sobie sprawę, że filtry powinny trafić na aftermarket w możliwie […]

Philips w programie Automotive Diamonds
Philips w programie Automotive Diamonds

Automotive Diamonds to program lojalnościowy prowadzony w 11 europejskich krajach, w tym w Polsce. Mogą w nim uczestniczyć zarówno warsztaty, jak i dystrybutorzy z branży motoryzacyjnej. Jednym z Partnerów programu Automotive Diamonds jest firma Philips. Zasady Automotive Diamonds są proste – zakup produktów firm uczestniczących w programie premiowany jest symbolicznymi Diamentami, które można wymienić na […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!