Nowy katalog samochodów zabytkowych NGK

, 27 kwietnia 2005, 0:00

NGK wydało nowy katalog samochodów zabytkowych, wychodząc naprzeciw licznym zapytaniom oraz chcąc powtórzyć sukces jego poprzednika.
Po ukazaniu się w lipcu 2004 roku pierwszego katalogu samochodów zabytkowych, cieszył się on takim powodzeniem, że pierwszy nakład został szybko wyczerpany. Od momentu jego wydania popyt na katalog nie zmniejszał się – interesowali się nim zarówno pojedynczy amatorzy klasycznych aut, jak i całe fan kluby.
Było to powodem, aby NGK rozpoczęło pracę nad nowym rozszerzonym wydaniem.
Teraz osoby zainteresowane mają dostęp do większej ilości informacji, gdyż ilość zastosowań w katalogu samochodów zabytkowych na 2005, wynosząca 1130, jest prawie dwukrotnie większa od ilości w jego poprzedniku. Katalog oferuje kompletną paletę świec zapłonowych NGK, świec żarowych oraz fajek dla samochodów od rocznika 1931 do 1986.
 ]1P[
Oprócz świec standardowych w katalogu są zawarte świece z programu Bic (Best in class). Te zaawansowane technicznie świece mają w zależności od wymagań silnika elektrodę środkową z platyny lub irydu. Poprzez zastosowanie metali szlachetnych średnica elektrody środkowej jest wyraźnie mniejsza. Wielu producentów samochodów wykorzystuje te świece na oryginalnym wyposażeniu. Technologia, która została pierwotnie przewidziana dla najnowocześniejszych rozwiązań w samochodach, okazuje się być idealnym rozwiązaniem właśnie dla amatorów starszych samochodów. Po zamontowaniu w starszych autach możemy połączyć najbardziej zaawansowaną technikę z urokiem jazdy klasycznym samochodem.
„Porywająca mieszanka” – mówią klienci, którzy po ukazaniu się pierwszego katalogu zamontowali te świece w swoich pojazdach. Wielu z nich również przyznaje, że ich samochód ze świecami Bic zapala pewniej, pracuje znacznie spokojniej i zużywa jednocześnie mniej benzyny.
Katalog samochodów zabytkowych można pobrać ze strony www.ngk.de
W przyszłości nowy katalog będzie dostępny na stronie internetowej z możliwością szybkiego i prostego wyszukania odpowiedniej świecy dla danego samochodu.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!