70 oddział Foty otwarty

, 27 kwietnia 2005, 0:00

W czwartek 21 kwietnia 2005 został oficjalnie otwarty tarnowski oddział Foty S.A.
To już 70 regionalny oddział Foty, a 14 otwarty w tym roku. Swym zasięgiem obejmuje Tarnów i sześć sąsiednich powiatów. Oddział powstał dzięki połączeniu potencjałów Foty i firmy Motozbyt, dobrze znanej na lokalnym rynku motoryzacyjnym. Ta konsolidacja rynku przyniesie korzyści nie tylko obu firmom, ale także ich klientom.
Oddział ma dwie filie: w Tarnowie przy ul. Skrzyszowskiej 4 i w Dąbrowie Tarnowskiej przy al. Wolności 12 – 14. W Tarnowie biura i magazyny zajmują łącznie 800 m2. Obsługą klientów zajmuje się tu 9 pracowników. W Dąbrowie cały obiekt ma powierzchnię 1200 m2. Na część handlową przypada 150 m2, resztę zajmuje część serwisowo-warsztatowa. Łącznie pracuje tu 35 osób. W magazynach obu filii czeka na klientów kilkadziesiąt tysięcy części zamiennych. Pozostałe, z pełnej oferty Foty (170 tysięcy pozycji), dostępne są rano następnego dnia po złożeniu zamówienia.
Obok bogatej oferty i kompetentnej oraz sprawnej obsługi do atutów obu filii oddziału należy zaliczyć dogodny dojazd i parkingi z miejscami postojowymi dla ich klientów.

]1[
Firma Motozbyt, która zarządza tarnowskim oddziałem Foty S.A., działa w branży motoryzacyjnej od 1983 roku. Powstała w Dąbrowie Tarnowskiej, gdzie przez wiele lat mieściła się jej główna siedziba, a w tym roku rozpoczęła działalność w Tarnowie. Właścicielem firmy jest mgr inż. Jerzy Węgrzyn.
Motozbyt współpracuje z Fotą od 6 lat, korzystając z jej oferty części zamiennych. Jednocześnie zaś obie firmy oferowały na tym samym rynku regionalnym produkty Boscha (Motozbyt ma status Bosch Service).
Dwie filie to początek rozwoju tarnowskiego oddziału, niebawem mają powstać dwie kolejne.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!