Zimmermann, Vege, Veneporte, Flennor oraz BBT na targach Automechanika 2014

, 9 września 2014, 12:20

Firma Auto Prime zaprasza do odwiedzenia stoisk firm Zimmermann, Vege, Veneporte, Flennor oraz BBT podczas targów Automechanika 2014 we Franfurcie.

Już od najbliższego wtorku (16 września) rozpoczną się największe targi części zamiennych – Automechanika Frankfurt 2014.

Firma Auto Prime, która jest wyłącznym przedstawicielem firm Zimmermann, Vege, Veneporte, BBT oraz Flennor zaprasza na stoiska producentów. W celu umówienia się na spotkanie należy zgłaszać się pod:
info@autoprime.pl
Stefan Wójcik swojcik(at)autoprime.pl tel. 48 601 888 044
Krzysztof Załuski kzaluski(at)autoprime.pl tel. 48 605 854 676

Poniżej krótkie opisy firm oraz informacje na temat lokalizacji stoisk.

ZIMMERMANN – 6.1 A82

Od ponad 50 lat Otto Zimmermann opracowuje, produkuje i sprzedaje tarcze i bębny hamulcowe oraz klocki i okładziny hamulcowe przeznaczone dla zakładów motoryzacyjnych oraz na wolny rynek części zamiennych. Wszystkie tarcze hamulcowe i bębny hamulcowe wytwarzane są w wymiarach i według wytycznych jakości materiałów określonych przez producentów samochodowych. Aktualny program produkcyjny obejmuje ponad 2000 różnego rodzaju części hamulcowych, które są sprzedawane w ponad 60 krajach na całym świecie. Otto Zimmermann, w swoim zakładzie znajdującym się w Sinsheim produkuje zarówno standardowe części jak i sportowe tarcze hamulcowe typu cross-drilled oraz tarcze hamulcowe typu compound.

FLENNOR – 5.0 B04

Niemiecki producent części od ponad 70 lat dostarcza części samochodowe na światowy rynek motoryzacyjny – zarówno na rynek OE jak aftermarket. Firma posiada centra dystrybucji w Niemczech, Francji oraz Ameryce Północnej. Paleta produktów obejmuje następujące grupy:

 • paski rozrządu produkowane w Europie, przez firmę Gates w Aachen- Niemcy i w Szkocji, rolki i kółka napinaczy, pompy wody do zestawów rozrządu w skład których wchodzą komponenty produkowane przez Flennora, Gatesa, INA oraz Airtex
 • paski klinowe oraz wielorowkowe produkowane w Europie o jakości EPDM
 • przewody paliwowe produkowane wg normy DIN 73379
 • pióra wycieraczek standardowe i bezprzegubowe produko­wane na bazie patentu Flennora produkowane w fabrykach BOSCH’a
 • komplety łożysk kół w tym piasty z pierścieniami ABS
 • części układu zawieszenia , kierowniczego przekładnie kie­rownicze mechaniczne i ze wspomaganiem o długotrwałej żywotności
 • świece żarowe szybkogrzejne produkowane w technologii kobaltowej
 • sensory ABS, wałków rozrządu, wału korbowego

 

VEGE 6.1 C21

Od 1936 roku firma VEGE  jest jednym z największych na świecie specjalistów w dziedzinie remontów silników oraz głowic do samochodów osobowych i dostawczych. W trakcie działalności firma poszerzyła program o inne elementy związane z układem napędowym. Obecnie regeneruje również pompy wtryskowe – w tym common rail – i wtryskiwacze do silników diesla oraz manualne skrzynie biegów. Ostatnio ofertę wzbogaciły regenerowane filtry czastek stałych – DPF/FAP – oraz o nowe i regenerowane turbosprężarki.

Asortyment:

 • silniki, doły silników do samochodów osobowych i dostawczych – regenerowane
 • głowice – nowe i regenerowane
 • manualne skrzynie biegów – regenerowane
 • pompy wtryskowe również common rail – regenerowane
 • wtryskiwacze do silników  diesla – regenerowane
 • turbosprężarki – nowe i regenerowane
 • filtry cząstek stałych DPF/FAP – regenerowane

 

BBT – 3.0 A40

BBT Automotive Components GmbH jest wiodącym producentem zestawów kabli zapłonowych, świec zapłonowych i cewek zapłonowych do silników spalinowych. Ponadto, BBT posiada w ofercie części zapłonui czujników, a także części elektrycznesilnika w jakości OE.

Dowiedz się więcej

Polskie przedstawicielstwo firmy Veneporte
Polskie przedstawicielstwo firmy Veneporte

Veneporte – producent układów wydechowych, podpisał umowę przedstawicielską z firmą Auto Prime z Poznania. Obecnie budowana jest sieć dystrybucji na terenie Polski. Veneporte w Polsce Firma Veneporte powstała w 1966 r. Jest producentem układów wydechowych (tłumiki, katalizatory i filtry DPF) na pierwszy montaż (OEM), rynek oryginalnych części zamiennych (OES) oraz aftermarket (IAM). Veneporte ma siedzibę […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!