Technologie Hengst na targach Automechanika

, 3 września 2014, 15:32

Podczas nadchodzących targów Automechanika, Hengst przedstawi swoją kompletną ofertę. Firma zaprezentuje między innymi filtr oleju z dodatkowymi przekładkami stabilizującymi medium filtrujące,tzw. „stack filter”.

To zaawansowane technologicznie rozwiązanie po raz pierwszy zostało użyte w najnowszej platformie silnika Daimlera HDEP (Heavy Duty Engine Platform). W silnikach do samochodów ciężarowych filtry oleju często są narażone pracę w ekstremalnych warunkach, takich jak ciśnienie 12 bar w komorze silnika czy przepustowość rzędu 390 litrów oleju na minutę. Nowe rozwiązanie zaproponowane przez Hengst jest w stanie sprostać takim wymaganiom. Filtr w tej wersji jest dostępny również na rynku części zamiennych.

Aby poznać więcej szczegółów i lepiej zapoznać się z ofertą Hengst, wystarczy odwiedzić stoisko tej firmy podczas targów Automechanika, które będzie się znajdować w hali 6, stoisko numer A84.
 

Dowiedz się więcej

Hengst otwiera nową fabrykę w Polsce
Hengst otwiera nową fabrykę w Polsce

Firma Hengst, specjalizująca się w dziedzinie projektowania i produkcji systemów filtracyjnych wykorzystywanych w motoryzacji otwiera nową fabrykę w Polsce. Zygmunt Wabiński (z przodu po lewej) i Jens Röttgering (z przodu po prawej) podczas podpisywania umowy spółki. Firma Hengst powstała w 1958 r. Trzy lata później została dostawcą filtrów bezpośrednio na linię produkcyjną do silników pojazdów […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!