Targi Inter Cars już w najbliższy weekend

, 3 września 2014, 17:41

Już w najbliższy piątek rozpoczną się 14. Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów. W ich programie znajdziemy 200 wystawców, ponad 70 szkoleń, specjalne oferty na wyposażenie warsztatu, osobną strefę dla rynku ciężarowego, najnowsze osiągnięcia producentów części zamiennych i wiele innych wyjątkowych wydarzeń.

14. edycja Targów Inter Cars

Jak co roku, Inter Cars SA zaprasza wszystkich swoich klientów oraz dostawców do wzięcia udziału w tym zakrojonym na ogromną skalę wydarzeniu. Impreza odbędzie się 5-7 września na warszawskim Lotnisku Bemowo.

To jedyna okazja w roku, by zapoznać się z tak szeroką, specjalnie przygotowaną, ofertą części zamiennych, narzędzi i urządzeń warsztatowych. Oprócz Inter Cars SA swoje produkty zaprezentuje blisko 200 innych wystawców. Targi są świetną okazją na kontakt z nowościami produktowymi oraz technologicznymi.

Ekspozycja, podobnie jak w poprzednich latach, znajdować się będzie na ponad 35000 m² powierzchni.  Dzięki temu Targi Inter Cars pozostaną największą imprezą tego typu w Europie Środkowo-Wschodniej. Poza strefą dla samochodów osobowych, wyznaczona będzie również Strefa Ciężka i Strefa Warsztatowa.

Piątek na spokojnie

Tradycyjnie piątek to dzień dla mediów i profesjonalistów z branży. W tym dniu w namiotach ekspozycji targowej jest jeszcze spokojnie, więc ten dzień można poświęcić na rozmowy w bardzo komfortowej atmosferze. Wszystkie stoiska będą czynne, a pracownicy Inter Cars i wystawcy będą do dyspozycji klientów. Wejście na Targi jest możliwe za okazaniem specjalnego, bezpłatnego zaproszenia obowiązującego tylko w piątek.
W tym dniu przewidywane są bezpośrednie spotkania, konferencje dla mediów i dostawców z Zarządem Inter Cars SA oraz szkolenia i inne spotkania w Centrum Konferencyjnym.

Specjalnie na Targi

Wszystkie działy Inter Cars SA przygotowały dla swoich klientów oferty dostępne wyłącznie podczas dni targowych. Dystrybutor zaprasza miedzy innymi na stoisko działu szkoleń, znajdujące się przy srebrnej ciężarówce Show Car. Oprócz udziału w bezpłatnych szkoleniach będzie można skorzystać ze specjalnej promocji.

 

Szkolenia rynek ciężarowy (prowadzone przez trenerów IC)

  • jeżeli uczestnik zapisze się na szkolenie w dniu targów dostaje rabat 15%
  • tematy i terminy zaplanowanych szkoleń znajdują się na stronie www.szkolenia.intercars.com.pl oraz będą dostępne na targach na stoisku szkoleń.

 

Szkolenia rynek osobowy (prowadzone przez trenerów IC)

  • ceny szkoleń 200 zł dla warsztatu sieciowego oraz 250 zł dla warsztatu z poza sieci
  • tematy i terminy zaplanowanych szkoleń znajdują na stronie www.szkolenia.intercars.com.pl oraz będą dostępne na targach na stoisku szkoleń.

 

Warto pamiętać też o ekspozycji wyposażenia warsztatów, na której można znaleźć wiele atrakcyjnych ofert. Klienci będą mogli skorzystać z korzystnych programów finasowania zakupów takich jak promocja na Kredyt 0% oraz Leasing już od 101%.

Wiadomości Targowe

Podczas Targów do dyspozycji gości będzie specjalne wydanie Wiadomości IC w zupełności poświęcone tematyce targowej. Można będzie je znaleźć w recepcji targowej oraz na stoiskach nr 210 i 448. Do magazynu zostały dołączone plan targowy oraz harmonogram szkoleń. Oba dodatki będą bardzo przydatne w organizacji zwiedzania ekspozycji.

 

 

Dowiedz się więcej

Atrakcje Inter Cars Motor Show
Atrakcje Inter Cars Motor Show

Inter Cars otwiera przed publicznością świat sportów motorowych pokazując przekrój rożnych dyscyplin związanych z motoryzacją. Będą samochody wyścigowe, rajdowe, motocykliści, pokazy w kuli, widowiskowe pokazy dragsterów i drifterów, a także kilka ciężarówek z silnikami o zawrotnej mocy. Inter Cars Motor Show – zobacz program Poniżej prezentujemy program imprezy Motor Show. Uwaga, godziny mogą ulec zmianie. […]

Plan 14.Targów Inter Cars
Plan 14.Targów Inter Cars

Jest już dostępny oficjalny plan 14.Targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów oraz Inter Cars Motor Show. Specjalna mapka pozwoli uczestnikom w prosty sposób odnaleźć poszukiwane stoiska oraz atrakcje. Targi tradycyjnie odbędą się na terenie warszawskiego lotniska Bemowo. Przygotowany przez Inter Cars plan pozwoli nie zgubić się pośród ponad 300 stoisk wystawców oraz odnaleźć sale […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!