Konkurs OSRAM

, 20 sierpnia 2014, 23:59

Myjka ciśnieniowa Karcher oraz żarówki samochodowe Night Breaker Unlimited to główne nagrody w naszym nowym konkursie, w którym fundatorem nagród jest firma OSRAM. By mieć szansę na zdobycie nagród, należy odpowiedzieć poprawnie na poniższe pytania.

1. Jaka jest maksymalna dopuszczalna temperatura barwowa dla żarówek halogenowych

a) 5000 K
b) 5500 K
c) 4200 K

2. O ile więcej światła generują żarówki Night Breaker Unlimited?

a) 75%
b) 90%
c) 110%

3. Czy w reflektorach przystosowanych do żarówek halogenowych można stosować jarzniki ksenonowe?

a) Nie
b) To zależy od konstrukcji reflektora
c) Tak

4. Jaka jest maksymalna dopuszczona przepisami moc żarówek H7?

a) 55 W
b) 60 W
c) Przepisy tego nie regulują

 

Nagrodą główną w konkursie jest myjka ciśnieniowa Karcher K 2 Kompakt. Dodatkowo czterech uczestników konkursu otrzyma zestawy żarówek OSRAM Night Breaker Unlimited H4 lub H7 (do wyboru) marki OSRAM.

Odpowiedzi należy nadsyłać na adres email: konkurs@motofocus.pl
Żarówkami nagrodzone zostaną 10., 20., 30. i 40. nadesłana wiadomość e-mail z poprawnymi odpowiedziami na wszystkie pytania. Myjka ciśnieniowa trafi do autora 50. poprawnej odpowiedzi. W treści wiadomości prosimy podać także imię i nazwisko i adres korespondencyjny autora oraz informację na temat preferowanego typu żarówki – H4 lub H7. Każdy z uczestników może wysłać tylko jedną wiadomość.

Konkurs trwa od 21 do 28 sierpnia 2014 r.

Regulamin konkursu

Dowiedz się więcej

Rozstrzygnięcie konkursu OSRAM
Rozstrzygnięcie konkursu OSRAM

Znamy już nazwiska zwycięzców w konkursie OSRAM. Powędrują do nich zestawy żarówek Night Breaker Unlimited oraz myjka ciśnieniowa Karcher. 1. Jaka jest maksymalna dopuszczalna temperatura barwowa dla żarówek halogenowych c) 4200 K 2. O ile więcej światła generują żarówki Night Breaker Unlimited? c) 110% 3. Czy w reflektorach przystosowanych do żarówek halogenowych można stosować jarzniki […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 23 sierpnia 2014, 21:48 0 0

Żarówki w nagrodę?????
Niezła lipa !!!! Nie stać Was na coś innego???

Odpowiedz

Anonim, 27 sierpnia 2014, 16:49 0 0

Pytanie nr.2 jest ewidentnym wprowadzaniem klienta w błąd. Night Breaker Plus Unlimited nie spełnia w rzeczywistości parametrów deklarowanych przez producenta.
+75%, +90% ,+110% - takie parametry tylko w marzeniach, zresztą nie przeszłyby homologacji. Pytanie jak długo przekłamania parametrów technicznych będą motorem napędowym sprzedaży?
Osram jest jednym z liderów sprzedaży w oświetleniu jak i również liderem wierutnych kłamstw.

Odpowiedz