MotoInnowacje 2014 – głosowanie rozpoczęte

, 20 sierpnia 2014, 22:28

Zakończyliśmy zbieranie zgłoszeń do konkursu MotoInnowacje 2014. Od dziś, Czytelnicy naszych portali mogą głosować na najlepszy i najbardziej innowacyjny produkt oraz urządzenie warsztatowe.

Wybierz MotoInnowację 2014

Czytelnicy będą głosować na produkty i wyposażenie od 21 sierpnia do 1 września 2014 r. Produkty, które wskaże największa liczba Czytelników, wejdą do finałowego etapu konkursu. Tam wyboru dokonają goście 14. Targów Inter Cars. Będą oni mogli oddawać swoje głosy na produkty i urządzenia zakwalifikowane do finału.

Aby zagłosować na dany produkt należy kliknąć myszką w żółty trójkąt umieszczony przy jego zdjęciu i opisie. W celu dbałości o uczciwość głosowania prosimy o podanie adresu mailowego.

Zagłosuj w konkursie Motoinnowacje 2014

Dowiedz się więcej

MotoInnowacje 2014 – prześlij swoje zgłoszenie!
MotoInnowacje 2014 – prześlij swoje zgłoszenie!

MotoInnowacje stały się już nieodłącznym elementem Targów Inter Cars. Przed nami IV edycja konkursu, w którym czytelnicy portali MotoFocus.pl, TruckFocus.pl oraz goście targów wybiorą najbardziej innowacyjne produkty z branży motoryzacyjnej. Producentów części i wyposażenia warsztatowego zapraszamy do zgłaszania swoich propozycji już teraz. MotoInnowacje 2014 Organizowany już po raz czwarty, konkurs jest szansą dla producentów części […]

MotoInnowacje 2014 – przed nami etap finałowy
MotoInnowacje 2014 – przed nami etap finałowy

Zakończyliśmy internetowe głosowanie na produkty, które awansują do finałowego etapu konkursu MotoInnowacje. Na najbardziej innowacyjne części oraz wyposażenie warsztatowe w etapie finałowym zagłosują uczestnicy 14. Targów Inter Cars. Zagłosuj w finale podczas Targów Inter Cars 1 września zakończyliśmy zbieranie głosów internautów w konkursie MotoInnowacje 2014. W finałowym etapie wyboru dokonają goście 14. targów części zamiennych, […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!