Skraplacze NRF ze zintegrowanym osuszaczem

, 14 lipca 2014, 10:36

Aby wyróżnić się na coraz bardziej konkurencyjnym rynku skraplaczy, NRF oferuje coraz więcej skraplaczy ze zintegrowanym osuszaczem. Podobnie jak w przypadku “Easy Fit”, gdzie produkt dostarczany jest z niezbędnymi elementami montażowymi, skraplacz z osuszaczem to korzyści ekonomiczne i ułatwienie pracy mechanika.

Instalacja zintegrowanego układu – gwarantująca kompatybilność tych dwóch części – pozwala na zminimalizowanie zwrotów źle dobranych części. A to zaleta zarówno dla klienta końcowego jak i dystrybutorów części.

W tej chwili NRF oferuje 748 skraplaczy pokrywających 88 proc. parku samochodowego, z czego 334 posiada zintegrowany osuszacz. Dla porównania, w oparciu o bieżące porównania ofert katalogowych, dwie największe firmy konkurencyjne oferują odpowiednio 273 i 212 tego typu produktów.

Dla uzupełnienia najszerszej dziś oferty skraplaczy zintegrowanych, NRF planuje rozbudowę oferty “Easy Fit”.

Dowiedz się więcej

Sprężarki klimatyzacji – krótki przegląd
Sprężarki klimatyzacji – krótki przegląd

Sprężarka klimatyzacji jako serce układu klimatyzacji wymaga specjalnego nadzoru. Poniżej przedstawiamy krótki opis, co możemy skontrolować w kompresorze w szybki i łatwy sposób. Wydawało by się, że klimatyzacji używamy tylko w gorące dni. Jest to złudne stwierdzenie, gdyż układy klimatyzacji automatycznej wykorzystywane są obecnie przez cały rok, również dla utrzymania właściwej wilgotności powietrza we wnętrzu […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!