Bieg po Wiedzę na targach ProfiAuto Show 2014

, 17 czerwca 2014, 10:16

Tradycyjnie już, goście targów ProfiAuto Show 2014 w Katowicach mogli wziąć udział w konkursie „Bieg po wiedzę”, organizowanym przez naszą redakcję oraz Forum Mechaników. Udało nam się zebrać pokaźną ilość wypełnionych kart z odpowiedziami oraz rozdać masę ciekawych nagród, ufundowanych przez sponsorów.

Osoby, które zgłaszały się do naszych hostess, by wziąć udział w konkursie, otrzymywały kartę z pytaniami przygotowanymi przez patronów konkursu.


Pytania były trudne, więc nie każdy znał na nie odpowiedzi. To jednak nie przekreślało szans na wygraną w konkursie. Podpowiedzi można było szukać na stoiskach patronów konkursu. Przedstawiciele firm cierpliwie pomagali uczestnikom w poprawnym wypełnieniu kart konkursowych.

Gotowe karty należało przynieść na stoisko MotoFocus, TruckFocus i Forum Mechaników. W finale zabawy, nasze hostessy losowały zwycięzców, którzy odebrali nagrody.

Nagrody ufundowane przez sponsorów zabawy to m.in. urządzenia warsztatowe, kombinezony, bluzy, czapki, koszulki, plecaki, piłki i inne gadżety. Poniżej pełna lista sponsorów:

 

Dowiedz się więcej

Targi ProfiAuto Show 2014 – relacja
Targi ProfiAuto Show 2014 – relacja

Jedenaste targi ProfiAuto Show nie zawiodły oczekiwań profesjonalistów oraz gości, którzy w miniony weekend pojawili się w Katowickim Spodku. Połączenie wystawy produktów i usług dla zawodowców z motoryzacyjnymi atrakcjami okazuje się formą przyciągającą tłumy. Katowice motoryzacyjną stolicą Polski Klimatyzowane hale Spodka były świetnym miejscem na spędzenie upalnego weekendu (7-8 czerwca). Jednak to nie przyjemna temperatura […]

Weź udział w Biegu po Wiedzę na targach ProfiAuto Show
Weź udział w Biegu po Wiedzę na targach ProfiAuto Show

Już w najbliższy weekend, w Katowicach, odbędą się targi ProfiAuto Show. Tradycyjnie dla ich uczestników przygotowaliśmy konkurs „Bieg po Wiedzę”. Wykazując się wiedzą lub… sprytem i szybkością, będzie można zdobyć nagrody od sponsorów. Do spróbowania swoich sił w "Biegu po Wiedzę", gości targów będą zachęcały nasze hostessy. Uczestnicy będą musieli odpowiedzieć na pytania przygotowane przez […]

Komentarze

Brak komentarzy!