Wielka feta po wyścigu

, 11 czerwca 2014, 14:27

Zmagania w konkursie Wielki Rajd dobiegły końca w maju. W sobotni wieczór okażę się, kto wygra a kto stanie na kolejnych stopniach podium.

Gala Mistrzów Warsztatu jest nagrodą oraz wyróżnieniem dla najaktywniejszych klientów Inter Cars SA. Jest też miejscem integracji właścicieli warsztatów i producentów. W tym roku 500 laureatów konkursu Wielki Rajd, klienci VIP, przedstawiciele dostawców oraz mediów branżowych przyjadą do hotelu Gołębiewski w Mikołajkach.

Podczas pobytu w Mikołajkach laureaci będą mogli skorzystać z wielu atrakcji, jak koncerty, występy kabaretowe i spotkania z ekspertami i fachowcami branży usług warsztatowych. Wystąpią Maryla Rodowicz, Andrzej Piaseczny oraz formacje kabaretowe Chatelet i Paranienormalni, natomiast Karol Okrasa zaprosi wszystkich na warsztaty kulinarne.

Uczestnicy Gali w Mikołajkach, będą mieli przyjemność spotkania się z Krzysztofem Hołowczycem. Każdy kto miał już okazję spotkać popularnego „Hołka”, dobrze wie, że jego obecność jest atrakcją samą w sobie, i że olsztyński rajdowiec zawsze ma coś ciekawego do powiedzenia.

Wielkie nagrody

Gala Mistrzów Warsztatu to również rozstrzygnięcie konkursu Wielki Rajd i wręczenie nagród. W tym roku podczas Gali zostanie wyłonionych aż 45 osób, które otrzymają nagrody w postaci bonów zakupowych Inter Cars SA o wartości od 2000 zł do 50 000 zł. Tych 45 uczestników czekają nie lada emocje, ponieważ dopiero podczas uroczystości dowiedzą się, które miejsce ostatecznie zajęli i jaką wygrali nagrodę. Dodatkowo, podczas Gali odbędzie się losowanie w Loterii Mistrzów Warsztatu, w której do wygrania są nagrody wartości 100 000 zł, 50 000 zł i 10 000 zł.

Również Ci klienci, którzy nie zakwalifikowali się udziału w Gali Mistrzów Warsztatu, otrzymają upominki. Inter Cars SA przygotował dla nich specjalne, rajdowe gadżety: 100 bezrękawników i 400 koszulek.

Galowe oferty

W tym roku dla uczestników Gali również zostały przygotowane wyjątkowe propozycje handlowe. Ekspozycja Wyposażenia Warsztatów będzie czekać na gości od godziny 14 w piątek i przez całą sobotę.

Przyjemne z pożytecznym

Gala Mistrzów Warsztatu to nie tylko rozrywka. To też doskonała okazja, żeby w spokojnej atmosferze zapoznać się z ofertą poszczególnych działów Inter Cars SA oraz czołowych dostawców. W piątek i sobotę, na ekspozycji znajdującej się na parkingu hotelowym przy ciężarówkach Show Car oraz w sali 5/7, będzie można zapoznać się ze specjalną ofertą wyposażenia warsztatów oraz atrakcyjnych leasingach wyłącznie dla uczestników szkoleń, działalności Działu Samochodów Ciężarowych, programie szkoleń czy z nowymi ekologicznymi rozwiązaniami dla warsztatów. Na gości czekają również konferencje i panele dyskusyjne.

Całościowy plan Gali Mistrzów Warsztatu razem z towarzyszącymi wydarzeniami można znaleźć tutaj.
 

Dowiedz się więcej

Gala Mistrzów Warsztatu Inter Cars 2014 – relacja
Gala Mistrzów Warsztatu Inter Cars 2014 – relacja

Tegoroczna Gala Mistrzów Warsztatu już za nami. Wszyscy goście, którzy przyjechali w dniach 13-15 czerwca do hotelu Gołębiewski w Mikołajkach chwalili zarówno przygotowane atrakcje, jak również część merytoryczną, która poruszała istotne kwestie dotyczące rynku usług warsztatowych. Już pierwszego dnia –  w piątek – goście spotkali się z Prezesem Zarządu Inter Cars SA, Robertem Kierzkiem. Spotkanie […]

Komentarze

Brak komentarzy!