DemoCar Tip-Topol w kolejnych rejonach Polski

, 11 czerwca 2014, 9:53

W czerwcu akcja DemoCar będzie przeprowadzana w Lubinie i Poznaniu. Jest ona adresowana do osób zainteresowanych zakupem stacji do klimatyzacji lub chcących dowiedzieć się czegoś więcej na temat linii Invento, w tym modeli ACix+ oraz Advance, czy też produktów marki Texa, jak choćby K710R.

By skorzystać z tej propozycji, należy skontaktować się z Opiekunem Handlowym – w Lubinie (tel. 513 120 936) lub Poznaniu (tel. 887 817 125), zarezerwować czas i przygotować samochód do obsługi.

Szczegóły oferty dostępne są pod nr telefonu: 61/ 815 22 33 oraz adresem jacek.bilski@tiptopol.pl Bieżące trasy DemoCara będą umieszczane również na stronie www firmy Tip-Topol.

Dowiedz się więcej

Kołki Minicombi – sposób na przebicia gwoździowe czoła opony
Kołki Minicombi – sposób na przebicia gwoździowe czoła opony

Przebita opona to jeden z najczęstszych powodów wizyt w warsztacie. W artykule specjalista firmy Tip-Topol przedstawia naprawę przebić gwoździowych czoła opony. Zalecanym materiałem do wykonania naprawy tego typu uszkodzenia w warunkach warsztatowych są kołki Minicombi. Kołki Minicombi przeznaczone są do napraw opon radialnych i diagonalnych, dętkowych i bezdętkowych. Niewątpliwą zaletą napraw wykonywanych przy użyciu kołków […]

Komentarze

Brak komentarzy!