Targi ProfiAuto Show 2014 – relacja

, 9 czerwca 2014, 7:43

Jedenaste targi ProfiAuto Show nie zawiodły oczekiwań profesjonalistów oraz gości, którzy w miniony weekend pojawili się w Katowickim Spodku. Połączenie wystawy produktów i usług dla zawodowców z motoryzacyjnymi atrakcjami okazuje się formą przyciągającą tłumy.

Katowice motoryzacyjną stolicą Polski

Klimatyzowane hale Spodka były świetnym miejscem na spędzenie upalnego weekendu (7-8 czerwca). Jednak to nie przyjemna temperatura przyciągnęła liczne grono odwiedzających. Za wysoką, być może nawet rekordową, frekwencję odpowiedzialni są przede wszystkim organizatorzy i wystawcy. Dołożyli oni wszelkich starań, by na te kilka dni Katowice zostały motoryzacyjną stolicą Polski.

Swoje stoiska na targach zaprezentowali tradycyjnie producenci części motoryzacyjnych, wyposażenia warsztatowego, kosmetyków samochodowych i akcesoriów. Uatrakcyjnieniem imprezy była część samochodowo-motocyklowa i liczne konkursy (także dla mechaników). Panowie nie mogli przejść obojętnie także wobec wyborów Super Girl, czyli najpiękniejszej, najsprawniejszej i najbardziej zorientowanej w tematach motoryzacyjnych uczestniczki imprezy. W tym roku gwiazdą wieczornego koncertu był znany raper Tede.

Z punktu widzenia profesjonalistów, najistotniejszym elementem targów ProfiAuto były oczywiście stoiska wystawców. W poniższych galeriach prezentujemy zdjęcia wybranych stoisk oraz atrakcji, przygotowanych dla odwiedzających, wraz z opisami. Jest na co popatrzeć, gdyż w tym roku inwencja firm z branży moto sięgnęła jeszcze wyżej i dalej niż zwykle.

Firmy od A do G

Firmy od H do S

Firmy od T do Z

Właścicieli i pracowników warsztatów szczególnie interesowały stoiska producentów urządzeń i narzędzi. Ci oczywiście, jak co roku, dopisali.

Atrakcje targów ProfAuto Show 2014

Targi ProfiAuto Show nie byłyby tak popularne, gdyby nie szereg atrakcji przygotowywanych przez organizatorów i wystawców. Poniżej prezentujemy zdjęcia kilku z nich, wraz z opisami.

Dowiedz się więcej

Targi ProfiAuto Show dla profesjonalistów i pasjonatów – wywiad z Prezesem Profi Partners
Targi ProfiAuto Show dla profesjonalistów i pasjonatów – wywiad z Prezesem Profi Partners

Tegoroczne targi ProfiAuto Show odbędą się na początku czerwca. Będzie to już jedenasta edycja imprezy. O tym co ciekawego przygotowali organizatorzy, opowiedział nam Olgierd Langer – Prezes firmy Profi Partners. Czym tegoroczna edycja targów wyróżni się na tle tych z poprzednich lat? Olgierd Langer: Na pewno większą ilością wystawców, zwłaszcza w grupie wystawców o charakterze […]

Targi ProfiAuto Show 2014 – kolejna edycja wyjątkowej imprezy
Targi ProfiAuto Show 2014 – kolejna edycja wyjątkowej imprezy

Jedenasta już edycja targów ProfiAuto Show tradycyjnie odbędzie się w Katowickim Spodku. Tym razem stolica Górnego Śląska przywita pasjonatów motoryzacji na początku czerwca. Jesteśmy patronem medialnym wydarzenia. Targi ProfiAuto Show na stałe zagościły w gronie najważniejszych imprez motoryzacyjnych odbywających się w naszym kraju. Ponad stu wystawców z branży motoryzacyjnej oraz atrakcyjne wydarzenia towarzyszące, co roku […]

Bieg po Wiedzę na targach ProfiAuto Show 2014
Bieg po Wiedzę na targach ProfiAuto Show 2014

Tradycyjnie już, goście targów ProfiAuto Show 2014 w Katowicach mogli wziąć udział w konkursie „Bieg po wiedzę”, organizowanym przez naszą redakcję oraz Forum Mechaników. Udało nam się zebrać pokaźną ilość wypełnionych kart z odpowiedziami oraz rozdać masę ciekawych nagród, ufundowanych przez sponsorów. Osoby, które zgłaszały się do naszych hostess, by wziąć udział w konkursie, otrzymywały […]

Wkrótce Kalendarz ProfiAuto 2015
Wkrótce Kalendarz ProfiAuto 2015

Już wkrótce do partnerów, klientów i współpracowników sieci ProfiAuto trafi kalendarz na 2015 r. Zostanie w nim zaprezentowany nowy, niestandardowy pomysł, który ma wnieść powiew świeżości do branżowych projektów tego typu. 65 godzin zdjęciowych, 4 supersamochody, 4 modelki i 13 zdjęć Kalendarz ProfiAuto już tradycyjnie prezentuje piękne modelki, najlepsze samochody i dobre zdjęcia. W 2015 […]

Nowa odsłona targów ProfiAuto Show
Nowa odsłona targów ProfiAuto Show

Dwunasta edycja targów motoryzacyjnych ProfiAuto Show będzie wyjątkowa pod kilkoma względami. Po raz pierwszy impreza obejmie nie tylko tereny Spodka, ale także nowo powstałego Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach. Dwunaste targi ProfiAuto Show odbędą się 23 i 24 maja 2015 roku w Katowicach. Wśród atrakcji znajdą się m.in.: zawody freestyle motocross z jednymi z najlepszych […]

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 9 czerwca 2014, 22:21 0 0

Zdecydowanie najciekawsze było stanowisko z wyposażeniem, tam gdzie tańczyły panny na wózkach warsztatowych. Na stylizację trzeba było pewnie wybecelować sporo dudków, lata 60 i route 66, świetny pomysł :)

Odpowiedz

Anonim, 9 czerwca 2014, 23:50 0 0

Kalendarz Inter Carsu jest jeszcze ciekawszy, ale jak ktoś nie ma córki czy synowej, to będzie twierdził, że to świetny pomysł i wydawał kolejne dudki.

Odpowiedz

Anonim, 10 czerwca 2014, 10:04 0 0

Nagłówek jest świetny Targi ProfAuto Show 2014 - rewelacja

Odpowiedz

Anonim, 10 czerwca 2014, 21:47 0 0

"... być może nawet rekordową, frekwencję" - Panowie.. trochę obiektywizmu, wszyscy z branży doskonale widzą, iż od 4 lat z roku na rok jest coraz mniej odwiedzających, a zawsze po targach "odtrąbiony" zostaje kolejny rekord..

Odpowiedz

Anonim, 12 czerwca 2014, 8:53 0 0

ludzi więcej niż w ubiegłym roku nie było- stwierdzam z całą stanowczością. Jednak jako wystawca, jadę po to by spotkać się ludźmi, porozmawiać z nimi, a takich nie brakowało.

Odpowiedz

Anonim, 12 czerwca 2014, 10:33 0 0

byłem niezłe targi pare ciekawostek zobaczyłem zwłaszcza w wyposażeniu

Odpowiedz

Anonim, 12 czerwca 2014, 18:57 0 0

Co rok to samo nudy

Odpowiedz

Anonim, 13 czerwca 2014, 11:30 0 0

No to za rok Cię nie będzie kolego i się nie znudzisz - obiecujesz ?

Odpowiedz

Anonim, 21 czerwca 2014, 7:59 0 0

Wyposażenie takie ciekawe że nie ma ani jednego zdjęcia - już zazdroszczę w tym i przyszłym roku

Odpowiedz