Wizyta w fabryce LUMAG – wyniki konkursu

, 4 czerwca 2014, 19:57

Znamy już piątkę mechaników, którzy odwiedzą fabrykę polskiego producenta części układu hamulcowego – firmy LUMAG.

Lista zwycięzców

Przedstawiciele kampanii "Montuję polskie części" spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń, wytypowali pięciu warsztatowców, którzy zwiedzą fabrykę LUMAG w Budzyniu. Są to:

  • Kamil Panek
  • Zbigniew Matusiak
  • Michał Bułgajewski
  • Krzysztof Głażewski
  • Artur Reckziegel
     

Zwycięzcy konkursu przyjadą do Budzynia już 10 czerwca (dojazd we własnym zakresie). Zostaną zakwaterowani w czterogwiazdkowym hotelu Habenda. Wieczorem zjedzą kolację z przedstawicielami firmy Lumag. Następnego dnia rano rozpocznie się zwiedzanie fabryki, połączone z prezentacjami technicznymi.

Czytaj więcej na temat nowoczesnej fabryki Lumag

Dowiedz się więcej

Odwiedź z nami nowoczesną fabrykę LUMAG – konkurs
Odwiedź z nami nowoczesną fabrykę LUMAG – konkurs

Trwa kampania „Montuję polskie części”. Jeden z jej uczestników – Lumag – polski producent części układu hamulcowego, zorganizuje wizytę w swojej nowej fabryce. Mechanicy, którzy zwyciężą w konkursie będą mieli niepowtarzalną okazję zobaczenia fabryki, na co dzień zamkniętej dla zwiedzających. Zobacz z nami fabrykę Lumag Nowy zakład produkcyjny Lumag jest zlokalizowany w Budzyniu, niedaleko Poznania. […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 12 czerwca 2014, 18:16 0 0

veni vidi vici :)

Odpowiedz