Jubileusz MegaMacs55 – specjalna oferta

, 6 kwietnia 2005, 0:00

Niemiecki producent urządzeń diagnostycznych firma Gutmann Messtechnik jest obecna na Polskim rynku od 10 lat. W tym czasie produkty tej firmy trafiły do ok. 300 serwisów samochodowych zyskując sobie opinię niezawodnego urządzenia, które w rękach specjalisty jest bardzo skuteczne w diagnostyce samochodowej. Zdobyło też wiele nagród.
Z okazji urodzin firma Gutmann wraz ze swoimi autoryzowanymi przedstawicielami – firmami Best Products i Inter Cars S.A. ogłasza obniżkę ceny sztandarowego urządzenia MegaMacs 55, który jest tańszy o 1000 euro (pierwsza promocja w historii firmy Gutmann).
Jubileuszowa cena netto 7.380 euro
 ]1L[
Jednocześnie, z okazji jubileuszu zmieniły się ceny przewodów podłączeniowych i osprzętu. Promocja trwa od 01.03.2005 do 31.05.2005.
Mega Macs 55 – wyposażenie standardowe:
oprogramowanie w języku polskim, przewód Multi, przewód Oszi 1, przewód Oszi 2, sondy „pikowe”, sondy igłowe, cęgi zaciskowe, przewód transmisji danych ST1, cęgi amperowe, zasilacz, przewód połączeniowy 12 V, kabel połączeniowy typu OBD/E, kable połączeniowe do gniazd diagnostycznych: Ford (3-biegunowy), Opel (10-biegunowy), VW (1/2-biegunowy), walizka na urządzenie, walizka na dodatkowe wyposażenie.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!