Targi Inter Cars w pierwszy weekend września

, 28 maja 2014, 14:08

Największe targi motoryzacyjne w Europie Środkowo-Wschodniej po raz kolejny odbędą się na warszawskim Lotnisku Bemowo.

W tym roku Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów Inter Cars SA zostaną zorganizowane już po raz 14., w dnia 5-7 września na warszawskim Lotnisku Bemowo. Blisko 200 wystawców na olbrzymim terenie bemowskiego lotniska zaprezentuje rozbudowaną i bogatą ofertę części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatu, akcesoriów samochodowych, chemii warsztatowej, nowoczesnych rozwiązań w oprogramowaniu warsztatów, opon i asortymentu tuningowego.

Oprócz tego na targach pojawią się motocykle marki Triumph i Ducati, akcesoria motocyklowe, prezentacja prasy, portali branżowych i wiele innych. Targi Inter Cars SA obejmują kompleksowo cały zakres branży części zamiennych i usług warsztatowych.

W tym roku odwiedzający Targi mogą oczekiwać rozbudowanej Strefy Ciężkiej poświęconej rynkowi pojazdów użytkowych. Oferta części do ciężarówek w Inter Cars SA cały czas się rozwija, co odnajdzie swoje odzwierciedlenie podczas targowej ekspozycji.

Targom Inter Cars SA zawsze towarzyszyły atrakcje motoryzacyjne. Część rozrywkowa, która kiedyś była dodatkiem skierowanym wyłącznie do uczestników Targów urosła na tyle, że osiągnęła formę osobnej imprezy – Inter Cars Motor Show. W tym roku udział w niej będą mogli wziąć wszyscy zainteresowani z całej Polski. Bilety będą dostępne w internetowej sieci sprzedaży. Inter Cars Motor Show odbędzie w dniach 6-7 września na Lotnisku Bemowo i będzie przebiegać równolegle z Targami części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów.

W najbliższych tygodniach podamy więcej informacji na temat zbliżających się 14. Targów Inter Cars.

Dowiedz się więcej

Targi Inter Cars 2013 – fotorelacja
Targi Inter Cars 2013 – fotorelacja

13. Targi Inter Cars przejdą do historii jako pokaz siły i potencjału polskiego aftermarketu. Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami oraz informacjami na temat stoisk najważniejszych wystawców. Ogromna przestrzeń, tłumy zwiedzających i atrakcje na międzynarodowym poziomie. Tak w skrócie można by opisać 13. Targi Części Zamiennych, Narzędzi i Wyposażenia Warsztatów, które odbyły się w miniony […]

14. Targi Inter Cars – czego możemy się spodziewać?
14. Targi Inter Cars – czego możemy się spodziewać?

Po raz kolejny Inter Cars organizuje największe targi motoryzacyjne w Europie Środkowej. Tradycyjnie będą one połączone z motoryzacyjnym show i całą listą innych atrakcji. Wkrótce Targi Inter Cars Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów Inter Cars SA są już tradycją, która na stałe wpisała się w kalendarz polskiej branży motoryzacyjnej. W tym roku będą […]

Komentarze

Brak komentarzy!