Filtracja w pojazdach silnikowych – dostępna w polskiej wersji językowej

, 6 kwietnia 2005, 0:00

MANN+HUMMEL GmbH oraz wydawnictwo Moderne Industrie w Bibliotece Techniki oferują od kwietnia 2005 roku interesującą pozycję pt. „Filtracja w pojazdach silnikowych. Podstawy i przykłady filtracji powietrza, oleju i paliwa” – w polskiej wersji językowej.
MANN+HUMMEL jako partner rozwojowy i dostawca seryjny dla międzynarodowego przemysłu samochodowego oferuje tym razem polskim zainteresowanym uczestnikom rynku samochodowego nową, ciekawą pozycję techniczną na temat „Filtracji w pojazdach silnikowych”. Jest to książka powstała we ścisłej współpracy wydawnictwa Moderne Industrie i pracowników naukowo-badawczych firmy MANN+HUMMEL GmbH z Ludwigsburga i stanowi przegląd interesujących wiadomości z zakresu filtracji w samochodach.
Objaśnienia są krótkie i koncentrują się na podstawowych pojęciach z zakresu filtracji. Na blisko 90 stronach czytelnik znajdzie informacje dlaczego tak ważna jest dobra filtracja określonych fluidów w samochodzie, jaki ma to wpływ na ograniczenie kosztów jego eksploatacji, a ponadto w jaki sposób chroniony jest silnik i jak wszystko to przyczynia się do obniżenia szkodliwego wpływu na środowisko naturalne.
 ]1L[
Czytelnik ma możliwość zapoznania się m.in. z mechanizmami separacji zanieczyszczeń, cechami i wymogami dotyczącymi filtrów powietrza, problematyką filtracji oleju silnikowego, zadaniami stojącymi przed nowoczesnymi filtrami paliwa itp. Książka ilustrowana jest bogatym materiałem zdjęciowym oraz licznymi schematami technicznymi.
MANN+HUMMEL realizuje swoją misję pod szyldem Sukces z filtracją i to w kompletnym spektrum swojej działalności począwszy od filtracji zasysanego przez silnik samochodu powietrza, aż po filtry kabinowe i filtrację praktycznie wszystkich płynów w samochodzie. Własne laboratoria i doskonale przygotowana kadra naukowo-techniczna, ponad 60 lat doświadczenia w filtracji oraz ścisła i stała współpraca z wiodącymi producentami samochodów na świecie to główne atuty. Kompetentna wiedza z zakresu filtracji zostaje teraz udostępniona polskiemu czytelnikowi.
Książka dostępna będzie w Polsce dla zainteresowanych w ograniczonym nakładzie od końca kwietnia 2005 między innymi podczas szkoleń technicznych organizowanych wspólnie z partnerami handlowymi firmy MANN+HUMMEL w Polsce: AD Polska, Auto Części Bronowski, Fota S.A., Hart, Inter-Team oraz na zamówienie w Przedstawicielstwie firmy pod adresem: 01-698 Warszawa, ul. Smoleńskiego 4 lok. 17
lub e-mail: pl.info@mann-hummel.com

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!