Ostatni Odcinek Specjalny z Hołowczycem

, 28 maja 2014, 12:37

Tysiące koni mechanicznych, ryk silników, palone opony i gwiazdy motosportu. Tak w kilku słowach można opisać trzeci, ostatni Odcinek Specjalny, który dla laureatów promocji Wielki Rajd zorganizuje Inter Cars.

{uri:/gallery/102}

Dwudziestu laureatów, którzy zdobyli najwięcej punktów w kwietniowym Odcinku Specjalnym w ramach Wielkiego Rajdu, weźmie udział w specjalnym spotkaniu motoryzacyjnym w najbliższy weekend, 30 maja – 1 czerwca 2014 r. Uczestnicy spotkania będą mogli zasiąść na fotelu pilota obok Krzysztofa Hołowczyca podczas emocjonującego co-drive’u na jednym z najnowocześniejszych Autodromów – Jastrząb koło Radomia.

Oprócz tego będą uczestniczyć, w jedynym w swoim rodzaju drifcie ciągnikiem siodłowym oraz w biciu rekordów szybkości dragsterami ze stajni VTG. Na uczestników czekają również czołowi polscy drifterzy, Karolina Pilarczyk i Bartek Ostałowski.

Laureatów wyłoniono w trzech kategoriach: warsztat rynku osobowego, sklep z warsztatem rynku osobowego, rynek ciężarowy, w tym: sklep z warsztatem, warsztat, firma transportowa. Zwycięzcy o uczestnictwie w spotkaniu motoryzacyjnym zostali poinformowani drogą mailową oraz telefoniczną.

Poniżej film z II Odcinka Specjalnego, który odbył się w dniach 25-27 kwietnia 2014 r.

Dowiedz się więcej

Mokrzy, ale szczęśliwi – Relacja z II OS-u Wielkiego Rajdu Inter Cars SA
Mokrzy, ale szczęśliwi – Relacja z II OS-u Wielkiego Rajdu Inter Cars SA

Mimo że Autodrom Jastrząb przywitał laureatów drugiego OS-u Wielkiego Rajdu deszczem, uczestnicy imprezy nie narzekali na brak atrakcji. Jazda po torze za kierownicą sportowych samochodów, przejazdy z drifterami i Krzysztofem Hołowczycem oraz możliwość rozmowy z najlepszymi zawodnikami sprawiały, że dzień na torze minął bardzo szybko. OS rozpoczął się w piątek, 25 kwietnia. Po zameldowaniu w […]

Komentarze

Brak komentarzy!