Ziemia, woda, powietrze – z TEXA zawsze „po drodze”

, 21 maja 2014, 23:28

Co prawda na dziś diagnostyka TEXA w przypadku statków powietrznych to tylko marzenie, ale w pozostałych obszarach są niekwestionowanym liderem rynku wielomarkowych urządzeń diagnostycznych…

TEXA to wyjątkowa firma. Cała kompleksowa produkcja prowadzona jest wyłącznie w kraju macierzystym. Jako przyczynę takiej decyzji podaje się względy etyczne i jakościowe. Claudio Povanello szef marketingu TEXA  podkreśla i cytuje słowa właściciela przedsiębiorstwa Bruno Vianello: "czerpiemy z przyszłości i przeszłości”. Działania TEXA skupiają się na trzech podstawowych liniach: diagnostyce, obsłudze klimatyzacji i diagnostyce spalin.

Ziemia i woda

Specjalistyczne, wielomarkowe  urządzenia diagnostyczne o szerokim zastosowaniu  to specjalność TEXA. Oferta obejmuje w zasadzie wszystko, co jeździ i pływa: od motocykli, po ciężarówki i sprzęt budowlany i rolnictwo: od łodzi, po skutery wodne. Największy zakres działania ma urządzenie nazywane potocznie „kombajnem diagnostycznym”, czyli TXTs. To urządzenie o pełnych możliwościach zastosowania do każdego rodzaju pojazdów – od największych do najmniejszych.

Na drugim krańcu oferty diagnostycznej TEXA znajdują się miniaturowe urządzenia: kości do diagnostyki pokładowej: OBD log i Matrix. Pierwsza przeznaczona do systemu sterowania silnikiem, wychwytuje usterki i zapisuje parametry jazdy. Druga to już nie tylko diagnostyka silnika, ale również zapis producenckich systemów diagnostycznych: skrzynie biegów, parametry wpływające na komfort -wszystko poza systemami bezpieczeństwa. Jest to unikalne na rynku urządzenie oferowane tylko przez Texa. Pomiędzy OBD i TXTs, TEXA oferuje szeroką gamę urządzeń dedykowanych do poszczególnych grup pojazdów i dobrane do potrzeb diagnostycznych serwisów.

A jednak, także powietrze…

Nie można powiedzieć, że idea działań w obszarze powietrza jest w TEXA zupełnie obca. Raczej o przeciwieństwie takiej sytuacji świadczy szeroka gama urządzeń do klimatyzacji … Każdy znajdzie tu optymalne rozwiązanie dla potrzeb swojego warsztatu. Elastyczność, z jaką TEXA dostosowuje swoją ofertę do potrzeb rynku jest godna naśladowania.

Każdy zainteresowany może dobrać odpowiadający mu produkt z szerokiej oferty stacji. Linia Konfort zapewni satysfakcję nawet najbardziej wybrednemu użytkownikowi.  Tanio? Na jeden czynnik? Dwa? Zamiennie? Z identyfikatorem czynnika? – z czystym sumieniem można powtórzyć za TEXA: wybierz swoją!

Produkty do obsługi klimatyzacji TEXA są chronione 10 międzynarodowymi patentami i nawet najprostsze z nich są w standardzie wyposażone w bazę danych w 26 językach.

Niekwestionowanym działaniem w obszarze powietrza jest też trzecia główna linia działań TEXA – analizatory spalin. Zapotrzebowania serwisów w tym zakresie zaspokoją urządzenia do odczytu obrotów i temperatury silnika, niezbędne do wykonania pełnej analizy emisji spalin RC2 i RC3 oraz moduł do analizy emisji spalin silników diesel.

Woda, powietrze, ziemia to nie cały zakres działań TEXA. We wszystkich tych działaniach uczestniczą ludzie, są równie ważni jak same produkty i stale mogą liczyć na wsparcie firmy. Bardzo ważną działalnością, wyróżniającą TEXA na tle konkurencji i wielomarkowych kopii są usługi callcenter, bazy danych i system Texa edu.

TEXA wraz ze swoją gamą produktów oferuje szeroki wachlarz usług w ramach wsparcia posprzedażnego oraz napraw. Usługi TEXA mają za zadanie podniesienie skuteczności nowoczesnego warsztatu samochodowego, poprzez dostarczenie diagnoście pełnego wsparcia w jego codziennej pracy.

TEXA obecna jest na całym świecie poprzez rozległą sieć dystrybucji. Posiada swoje oddziały w Hiszpanii, Francji, Wielkiej Brytanii, Niemczech, USA, Polsce, Rosji i Japonii.

Dowiedz się więcej

Konfort Seria 700 – prezentacja nowych stacji klimatyzacji TEXA
Konfort Seria 700 – prezentacja nowych stacji klimatyzacji TEXA

Firma TEXA zaprezentowała nowe stacje do obsługi klimatyzacji Konfort Seria 700. Najważniejszą nowością są urządzenia przeznaczone dla użytkowników poszukujących skutecznego sprzętu za niewysoką cenę. Prezentacja stacji klimatyzacji TEXA TEXA chce zaproponować swoim klientom urządzenia na każdą kieszeń. W tym celu do oferty włączono nową stację klimatyzacji KONFORT 705R. Podczas prezentacji produktów pokazano także inne modele […]

Komentarze

Brak komentarzy!