Inter Cars SA w mediach społecznościowych

, 21 maja 2014, 14:23

Inter Cars w ostatnim czasie silnie postawił na bezpośredni dialog ze swoimi partnerami i klientami z wykorzystaniem mediów społecznościowych. Firma zaznacza swoją obecność na portalach Facebook i YouTube.

Portale takie jak Facebook czy YouTube zrzeszają coraz większą grupę ludzi, którzy starają się aktywnie uczestniczyć w życiu marki. To nie tylko miejsca, które służą do kontaktowania się ze znajomymi, ale również (a może nawet przede wszystkim) platforma do wymiany poglądów, zdobywania wiedzy i komunikacji z różnymi organizacjami oraz firmami.

Inter Cars SA dąży do tego, by mieć dobry kontakt z klientami oraz partnerami. Organizacja konkursów, eventów, czy Gali Mistrzów Warsztatu, pozwala na komunikację bezpośrednią. Jest to jednak komunikacja nieregularna i okresowa, przez co budowanie odpowiedniej społeczności wokół motoryzacji, warsztatów itp. jest trudniejsze i czasochłonne. Tutaj z pomocą przychodzą wspomniane portale, dzięki którym stale można ze sobą rozmawiać.

Treści prezentowane przez Inter Cars SA na portalach społecznościowych są ściśle związane z tematyką motoryzacji. Na kanale YouTube na przykład znajduje się wiele nagrań posegregowanych na różne kategorie:

  • „Motor Show oraz Targi Inter Cars SA”, gdzie znajdują się relacje z poprzednich edycji tych wielkich eventów, a także zapowiedzi nadchodzących;
  • „Wielki Rajd i Gala Mistrzów” m.in. z relacjami z poszczególnych Odcinków Specjalnych, a także inne zakładki związane ze sportem, szkoleniami czy działalnością spółki.
  • „Sport z Inter Cars SA” z wysokiej jakości nagraniami poczynań najwyższej klasy kierowców; a także inne zakładki związane z motoryzacją, szkoleniami oraz działalnością spółki.
     

Komunikację na Facebooku oparto natomiast na treściach kierowanych do miłośników motoryzacji i sportu. Są to m.in. dyskusje o nowościach i rozwiązaniach w branży, dowcipy w formie obrazkowej, infografiki, nagrania video, zdjęcia pięknych kobiet i inne. Inter Cars chce poprzez media budować społeczność w nieformalnej, internetowej atmosferze.

Poniżej adresy, pod którymi można znaleźć wspomniane profile:

http://www.facebook.com/InterCarsSA

http://www.youtube.com/user/GrupaInterCarsSA

Dowiedz się więcej

Inter Cars dziękuje za Wielki Rajd
Inter Cars dziękuje za Wielki Rajd

Zakończyła się druga edycja konkursu Wielki Rajd, organizowanego przez Inter Cars SA. Dystrybutor podziękował wszystkim klientom, którzy wzięli udział w zmaganiach o nagrody. W komunikacie Inter Cars SA czytamy: „Samemu można zrobić wiele, ale z przyjaciółmi jeszcze więcej. Konkurs Wielki Rajd nie przybrałby tak wielkich rozmiarów, gdyby nie właśnie wsparcie przyjaciół. Zarząd Inter Cars SA […]

Znamy zwycięzców konkursu Master Mechanic
Znamy zwycięzców konkursu Master Mechanic

Krzysztof Romańczyk z Nowego Sącza jest zdobywcą pierwszego miejsca w konkursie Master Mechanic – ciężarowe. Master Mechanic w kategorii aut osobowych wygrał Łukasz Bogus z Kamieńca Ząbkowickiego. Konkursy zorganizował Inter Cars SA, a ich celem było wyłonienie najlepszych mechaników samochodów osobowych i ciężarowych. W sobotę, 17 maja 2014 r. w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!