Wyniki kwalifikacji do konkursu Ekspert Samochodowy roku 2014

, 13 maja 2014, 14:56

Znamy już wyniki etapu kwalifikacyjnego konkursu ,,Ekspert Samochodowy roku 2014″ w ramach I Kongresu Ekspertów Samochodowych. Zmagania pretendentów do miana ekspertów odbyły się podczas targów Auto Land Expo 2014 w Ostródzie.

Pierwsze selekcje wyłoniły 30 osób, które rywalizowały w 8 kategoriach. Organizatorzy konkursu postawili poprzeczkę bardzo wysoko, chcąc wyróżnić tylko najlepszych fachowców z każdej dziedziny. Specjalistami którzy przeszli pozytywnie etap kwalifikacyjny zostali:

1.    Andrzej Poniewierka – 100% – Systemy bezpieczeństwa czynnego

2.    Jacek Poniewierka – 90% – Systemy bezpieczeństwa biernego

3.    Zbigniew Krawętkowski – 70% – Systemy bezpieczeństwa biernego

4.    Ireneusz Zieliński – 70% – Silniki o zapłonie samoczynnym oraz automatyczne skrzynie biegów

5.    Rafał Lewczyk – 70% – Wtrysk benzyny

6.    Paweł Wesołowski – 70% – Systemy bezpieczeństwa czynnego

7.    Piotr Łaski – 60% – Wtrysk benzyny

8.    Ryszard Poniewierka – 60% – Systemy bezpieczeństwa biernego

9.    Grzegorz Misztuk – 60% – Silniki o zapłonie samoczynnym

 

I Kongres Ekspertów Samochodowych odbędzie się już w najbliższy weekend, w dniach 17 – 18 maja 2014, w Radomiu (w budynku Auli Głównej Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego przy ul. Chrobrego 31).

Więcej informacji na temat konkursu oraz kongresu można znaleźć na stronie: www.mechatronikasamochodowa.eu

Dowiedz się więcej

Szczegółowy plan I Kongresu Ekspertów Samochodowych
Szczegółowy plan I Kongresu Ekspertów Samochodowych

Kongres Ekspertów Samochodowych to nowa inicjatywa, której celem jest dialog i wymiana doświadczeń pomiędzy profesjonalistami z branży motoryzacyjnej. Znamy już pełny, szczegółowy harmonogram tego wydarzenia. Kongres odbędzie się w dniach 17-18 maja 2014 r. Towarzyszyć będzie mu ekspozycja części motoryzacyjnych i wyposażenia warsztatowego oraz konkurs "Ekspert Samochodowy Roku". Przewidziano także prezentacje nowych technologii przez liderów […]

Konkurs Ekspert Samochodowy Roku
Konkurs Ekspert Samochodowy Roku

„Ekspert Samochodowy Roku 2014” to konkurs, którego celem jest wyłonienie specjalistów w konkretnych dziedzinach motoryzacji. Zmagania kandydatów na ekspertów, odbędą się podczas I Kongresu Ekspertów Samochodowych. Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu, Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji Rzeczpospolitej Polskiej, redakcja Auto Moto Serwisu oraz firma BETiS zapraszają do wzięcia udziału w konkursie „Ekspert Samochodowy […]

Rynek płynów ATF – oryginały i zamienniki
Rynek płynów ATF – oryginały i zamienniki

Firma Ravenol zachęca do udziału w prezentacji „Rynek płynów ATF – oryginały i zamienniki”, która zostanie wygłoszona podczas I Kongresu Ekspertów Samochodowych w Radomiu. Prezentację, w imieniu Ravenol Polska wygłosi w sobotę, 17 maja 2014 r. o godzinie 15:30, na I Kongresie Ekspertów Samochodowych w Radomiu prezes Artur Serocki. Zobacz szczegółowy plan kongresu

Konkurs Ekspert Samochodowy Roku 2014 rozstrzygnięty
Konkurs Ekspert Samochodowy Roku 2014 rozstrzygnięty

Podczas I Kongresu Ekspertów Samochodowych na Uniwersytecie Technologiczno-Humanistycznym w Radomiu, odbył się finał konkursu Ekspert Samochodowy Roku. Organizatorom udało się wyłonić najlepszych specjalistów z poszczególnych dziedzin motoryzacji. Wysoki poziom wyborów eksperta Konkurs już od pierwszych etapów, określany był przez uczestników jako bardzo trudny. Na początku trzeba było przejść test kwalifikacyjny – teoretycznie najłatwiejszy. W kolejnych […]

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 13 maja 2014, 16:26 0 0

Wiadomo, że zgłosili się najlepsi. Inni bali się, że czegoś nie wiedzą. Więc gratulacje dla laureatów. Super sprawa.

Odpowiedz

Anonim, 18 maja 2014, 22:07 0 0

Byłem na konkursie. Panowie przeszli samych siebie. Pytania były tak trudne, że masakra. Jak można było znaleźć w dostępnych platformach informacyjnyh rzeczy których jeszcze nie robiłem? Nigdy takie auto do mnie nie pzyjechało więc poległem. Ale gościu w okularkach spokojnie pokazał, że da się to zrobić. Jak przeszedłem do kolejnego etapu dostałem do wyboru metody bezinwazyjne: RMOG lub Edia. Słyszałem ale ..... Dobrze chociaż, że umiałem zbadać jakość paliwa analizatorem DELPHI..

Odpowiedz

Anonim, 18 maja 2014, 22:41 0 0

Super sympozjum,sami fachowcy, megawiedza i tony informacji. Poziom tak wysoki,że nie wygrałem :-) tyko 2 i 4 miejsce.Ale jak powiada klasyk,co to za sztuka być najlepszym wśród cieniaków, ja wolę swoje w eksperckim gronie. Ale i tak w dwóch kategoriach pierwsze miejsca zajął Olsztyn.Gratulacje dla organizatorów i do zobaczenia za rok.

Odpowiedz