Włoska firma EAST WEST szuka dystrybutorów w Polsce

, 12 maja 2014, 22:18

East West – włoski producent optymalizatora spalania SUPERTECH zamierza wkroczyć na polski rynek. W tym celu poszukuje partnerów, chętnych do rozpoczęcia sprzedaży/dystrybucji jego produktów.

SUPERTECHSUPERTECH to optymalizator spalania, który może być stosowany w wielu rodzajach silników – samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli, autobusów, pojazdów rolniczych czy maszyn.
Produkt jest obecnie z sukcesem sprzedawany na wielu rynkach europejskich, a także poza kontynentem. Firma East West wyraża nadzieję, że przyjmie się także na rynku polskim, gdzie ceny paliwa są wysokie.

Optymalizator SUPERTECH jest przeznaczony dla klientów, którzy:

  • posiadają starsze samochody i przywrócić im dawną sprawność i zużycie paliwa
  • mają problemy z przechodzeniem corocznych badań technicznych pojazdów (emisja spalin)
  • chcą poprawić wydajność swoich pojazdów
  • chcą zaoszczędzić pieniądze na paliwie
  • chcą zmniejszyć spalanie i zwiększyć wydajność swoich pojazdów. Urządzenie zmniejsza także emisję szkodliwych substancji, korzystnie wpływając na środowisko naturalne. 

Jeśli posiadasz warsztat wyposażony w analizator spalin lub gazów, poproś o darmową próbkę SUPERTEC, by zyskać rozwiązanie, które zadowoli Twoich klientów!

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy z zakresie sprzedaży/dystrybucji produktu, powinny skontaktować się z przedstawicielem firmy East West – adres mailowy: luigi@supertech.it – i poprosić o darmową próbkę produktu. Prośby o próbki można składać do 30 maja 2014 r.

Więcej informacji na temat produktu SUPERTECH na stronie: www.supertech.it

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

świstak, 1 grudnia 2014, 19:57 0 0

A świstak siedzi i zawija je w sreberka

Odpowiedz