Ostatnia szansa na wygraną w Wielkim Rajdzie Inter Cars

, 7 maja 2014, 13:11

Jeszcze tylko tydzień mają klienci Inter Cars SA na poprawienie swojego dorobku punktowego w promocji Wielki Rajd. Dystrybutor zachęca, by na tym ostatnim etapie wzmóc swoje działania, bo jest o co walczyć.

Ostatnia prosta Wielkiego Rajdu

Nagrody pieniężne w bonach zakupowych od 2000 zł do 50 000zł, 500 zaproszeń na Galę Mistrzów Warsztatu w Mikołajkach, gdzie będzie dodatkowa możliwość wylosowania nagród o wartości 100 000zł, 50 000zł i 10 000zł. To wszystko można wygrać w konkursie Wielki Rajd, który trwa od 1 lutego do 15 maja 2014 r. Wszyscy klienci, którzy podjęli wyzwanie konkursowe mają więc ostatnią szansę, żeby zwiększyć liczbę punktów i zająć premiowane nagrodami miejsce w rankingu.

Zobacz nagrody w konkursie Wielki Rajd

W tym decydującym momencie warto sprawdzić swoje miejsce w rankingu na stronie www.galamistrzow.pl. Jeżeli brakuje punktów, żeby zająć oczekiwane miejsce jest to ostatnia chwila, w której możemy jeszcze dokupić produkty premiowanych w konkursie dostawców. Również te osoby, które w tym momencie zajmują dobre miejsce w rankingu, nie powinny odpuszczać tylko stale kontrolować sytuację, ponieważ wyścig cały czas trwa i jeszcze nic nie jest do końca rozstrzygnięte.

Zobacz regulamin i premiowane produkty

Wielka feta po wyścigu

500 klientów, którzy zajmą premiowane miejsca w rankingu, zostanie zaproszonych na Galę Mistrzów Warsztatu, która odbędzie się 13-15 czerwca w Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach. Na uczestników będą czekały trzy dni rozrywki na najwyższym poziomie oraz wypoczynku w luksusowych warunkach. Dla gości wystąpią gwiazdy polskiej estrady: Maryla Rodowicz, Andrzej Piaseczny oraz formacje kabaretowe: Paranienormalni i Chatelet.

Zobacz atrakcje Gali Mistrzów Warsztatu

 

Emocje na Oesach

Dystrybutor opublikował już film podsumowujący imprezę końcącą II Odcinek Specjalny Wielkiego Rajdu:

Dowiedz się więcej

Gwiazdy Gali Mistrzów Warsztatu
Gwiazdy Gali Mistrzów Warsztatu

Gala Mistrzów Warsztatu Inter Cars to wydarzenie, podczas którego istotną rolę odgrywa program artystyczny i rozrywkowy. Podczas poprzednich edycji wystąpiło wiele znanych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Nie inaczej będzie w tym roku. Organizatorzy przygotowali aż trzy koncerty. Tegoroczna Gala Mistrzów Warsztatu odbędzie się 13-15 czerwca 2014 w Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach. Udział w niej weźmie […]

Za miesiąc Gala Mistrzów Warsztatu
Za miesiąc Gala Mistrzów Warsztatu

W czwartek, 15 maja kończy się konkurs Wielki Rajd, organizowany przez Inter Cars SA. Walka o nagrody jeszcze trwa, ale osoby zajmujące wysokie miejsce w rankingu mogą odliczać już dni do wielkiego finału w Mikołajkach. Trzy miesiące zmagań rajdowych dobiegają końca, czas na odpoczynek i oczekiwanie na ostateczne wyniki. Klienci, którzy zajęli miejsca premiowane uczestnictwem […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!