Trening wiedzy Mikoda – wyniki

, 7 maja 2014, 8:27

Znamy już pięciu zwycięzców Treningu Wiedzy o częściach układu hamulcowego Mikoda. Otrzymają oni darmowe zestawy tarcz hamulcowych do przetestowania w swoich samochodach.

Spośród uczestników, którzy udzielili poprawnych odpowiedzi na wszystkie pytania, wyłoniliśmy pięciu. Otrzymają oni darmowe zestawy tarcz hamulcowych Mikoda do wykorzystania w swoich samochodach. W zależności od modelu samochodu, w skład zestawu mogą wchodzić także klocki hamulcowe Mikoda. Każdy uczestnik testu zobowiązuje się do wykonania fotorelacji z poprawnego montażu tarcz w swoim samochodzie.

Wybrani przez naszą redakcję uczestnicy testu wykonają fotorelację (zdjęcia + krótki opis) z poprawnego montażu tarcz Mikoda w swoim samochodzie. Materiały prześlą na adres email naszej redakcji, po czym zostaną one opublikowane w specjalnym wątku na www.forum-mechanika.pl. Dwie najlepsze (w opinii użytkowników forum) fotorelacje zostaną dodatkowo nagrodzone przez firmę Mikoda. Nagrody to czujniki do pomiaru bicia tarczy oraz firmowe gadżety.

Zwycięzcami treningu wiedzy zostali:

  • Sławomir Murawski
  • Kamil Szyperski
  • Kamil Pliszka
  • Łukasz Kaczmarczyk
  • Justyna Brysiak

 

Gratulujemy.

Dowiedz się więcej

Weź udział w nowym treningu wiedzy i przetestuj tarcze hamulcowe Mikoda!
Weź udział w nowym treningu wiedzy i przetestuj tarcze hamulcowe Mikoda!

Mikoda jest polskim producentem części układu hamulcowego. Pięciu uczestników naszego treningu wiedzy na temat firmy otrzyma za darmo zestawy tarcz i klocków hamulcowych do przeprowadzenia własnego testu. Zostań testerem produktów Mikoda! Spośród biorących udział w treningu wiedzy uczestników, wytypujemy pięciu, którzy otrzymają darmowe zestawy tarcz hamulcowych Mikoda do wykorzystania w swoich samochodach. W zależności od […]

Fotorelacja z montażu tarcz hamulcowych Mikoda
Fotorelacja z montażu tarcz hamulcowych Mikoda

Zwycięzcy treningu wiedzy, przygotowanego przez firmę Mikoda otrzymali do przetestowania tarcze hamulcowe. Aby zawalczyć o kolejne nagrody, musieli przygotować fotorelację z montażu otrzymanych tarcz. Wszyscy uczestnicy konkursu spisali się świetnie, ale zwycięzca mógł być tylko jeden. Prezentujemy wykonaną przez niego pracę. Najlepszą fotorelację, decyzją użytkowników Forum Mechaników, przygotował Kamil Szyperski. Przed przystąpieniem do demontażu należy […]

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 9 maja 2014, 22:33 0 0

Fajna ta Justysia? Zna ktoś???

Odpowiedz

Anonim, 12 maja 2014, 12:33 0 0

a jakby byl Fabian to też byś się pytał??? Czy ktoś go zna...

Odpowiedz