Włoska firma EAST WEST szuka dystrubutorów w Polsce

, 28 kwietnia 2014, 9:30

East West – włoski producent optymalizatora spalania SUPERTECH zamierza wkroczyć na polski rynek. W tym celu poszukuje partnerów, chętnych do rozpoczęcia sprzedaży/dystrybucji jego produktów.

SUPERTECHSUPERTECH to optymalizator spalania, który może być stosowany w wielu rodzajach silników – samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli, autobusów, pojazdów rolniczych czy maszyn.
Produkt jest obecnie z sukcesem sprzedawany na wielu rynkach europejskich, a także poza kontynentem. Firma East West wyraża nadzieję, że przyjmie się także na rynku polskim, gdzie ceny paliwa są wysokie.

Optymalizator SUPERTECH jest przeznaczony dla klientów, którzy chcą zmniejszyć spalanie i zwiększyć wydajność swoich pojazdów. Urządzenie zmniejsza także emisję szkodliwych substancji, korzystnie wpływając na środowisko naturalne. 

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy z zakresie sprzedaży/dystrybucji produktu, powinny skontaktować się z przedstawicielem firmy East West – adres mailowy: luigi@supertech.it – i poprosić o darmową próbkę produktu. Prośby o próbki można składać do 30 maja 2014 r.

Więcej informacji na temat produktu SUPERTECH na stronie: www.supertech.it

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 30 kwietnia 2014, 8:12 0 0

Pewnie pomaga jak umarłemu kadzidło , cos w rodzaju tabletek paliwowych z allegro, albo magnetyzerów wkładanych do gniazda zapalniczki i zmniejszających spalanie , życzę powodzenia :)

Odpowiedz

Anonim, 30 kwietnia 2014, 13:59 0 0

Jest to klasyczny magnetyzer, działający teoretycznie jak katalizator w zbiorniku paliwa. O ile obiecuje wiele, o tyle nieco niepokoi brak porządnych atestów a te, które są pochodzą z Afryki. Działalność firmy - tak po za tym - jest chyba wprost proporcjonalna raczej do jakości produktu. Najpierw wspaniałe wizje a potem .....

Odpowiedz

Anonim, 1 maja 2014, 13:43 0 0

to jak każdy gadżet który stara się wejść na polski rynek ...bez atestów euro jest to niemożliwe:)

Odpowiedz

Anonim, 1 maja 2014, 22:49 0 0

Kiedy na rynek wchodziły magnetyzery zrobiłem testy na swoim i klienta samochodzie efekty żadne ,pewnie taki sam gadżet jak tamten.Wiara i słowa czynią cuda,pozdrawiam potencjalnych nabywców.

Odpowiedz