Promocja nowej linii klocków hamulcowych w Elit Polska

, 30 marca 2005, 0:00

Elit Polska wprowadza na rynek nową linię klocków hamulcowych pod nazwą XT Brakes. Oferta klocków XT Brakes obejmuje 300 pozycji klocków do najbardziej popularnych samochodów. Jakość produktów potwierdzona jest certyfikatem ISO 9001 oraz homologacją europejską R – 90. Wszystkie klocki pod koniec procesu produkcji poddawane są dodatkowej obróbce cieplnej (scorching), która zapobiega powstawaniu niebezpiecznego zjawiska (fadingu), polegającego na zmniejszeniu skuteczności hamulców podczas silnego hamowania.
Ceny klocków XT zawierają się w przedziale od 15 zł netto za klocki do Poloneza do 98 zł netto za klocki do Mercedesa Sprintera 94-.
Dla wszystkich klientów dostępny będzie katalog klocków XT na rok 2005 zawierający również nowe pozycje, o które będzie poszerzana aktualna oferta.
Dla wszystkich klientów kupujących klocki XT Brakes czekają atrakcyjne promocje: możliwość zakupu klocków za 1 zł oraz cenne nagrody za kumulację obrotów w terminie od 23 marca do 30 czerwca 2005. Szczegółowe informacje na stronie www.elit.pl 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!