Nowe katalogi KYB na rok 2014

, 28 marca 2014, 14:10

KYB zaprezentowało nowe edycje katalogów amortyzatorów oraz sprężyn zawieszenia KYB K-Flex. Zawierają one szczegółowe informacje o zastosowaniach wszystkich produktów firmy wraz z listami nowych aplikacji na rok 2014.

Gama produktów KYB została wzbogacona o 66 nowych numerów referencyjnych amortyzatorów KYB oraz o 92 nowości sprężyn zawieszenia KYB K-Flex, mających zastosowanie zarówno w samochodach osobowych jak i dostawczych. Dodatkowo katalogi uzupełniono o 160 nowych zastosowań dla istniejących już referencji. Poszerzony asortyment obejmuje części zamienne dla ponad 13 mln samochodów na rynku europejskim.

Katalog amortyzatorów KYB zaktualizowano także o 22 nowe referencje zestawów montażowych, 45  zestawów ochronnych oraz 139 nowych zastosowań dla istniejących już referencji. Katalogi KYB na rok 2014 można pobrać w formacie PDF ze strony internetowej: www.kyb-europe.com w zakładce „Katalog”.  Dostępne są również w elektronicznej bazie katalogów TecDoc.

Dowiedz się więcej

KYB opracowuje nową generację układów kierowniczych
KYB opracowuje nową generację układów kierowniczych

KYB Corporation, we współpracy z Nissan Motor Co. Ltd stworzyło pierwszy na świecie bezpośredni, adaptacyjny układ kierowniczy. Do nowego systemu KYB będzie dostarczać sterownik (ECU), zespół przekładni oraz siłownik. System ten będzie montowany w modelu Skyline, który jest pierwszym samochodem na świecie wyposażonym w to rozwiązanie. Konwencjonalny układ kierowniczy przekazuje ruchy kierownicy na koła poprzez […]

KYB inwestuje w Czechach
KYB inwestuje w Czechach

KYB Europe uruchamia nową fabrykę sprężyn zawieszenia w czeskim Chrudim. Inwestycja, której budowa trwała od maja do grudnia 2013 wyniosła ok. 10 milionów Euro. Produkcję rozpoczęto z początkiem stycznia 2014 roku, stopniowo zwiększając wydajność linii produkcyjnych, aby osiągnąć pełny zakres w trzecim kwartale 2014 roku. Budowa nowej fabryki sprężyn zawieszenia to odpowiedź na rosnące w […]

Amortyzatory KYB w telewizji
Amortyzatory KYB w telewizji

Najnowszy odcinek programu motoryzacyjnego „Samochód Marzeń: kup i zrób” będzie poświęcony między innymi naprawie układu zawieszenia. Wykorzystane zostaną amortyzatory marki KYB. Program emitowany na antenie TVN Turbo, poświęcony zostanie m.in. wymianie amortyzatorów w pojeździe marki Jeep Wrangler YJ z 1992 r. Szczegóły dotyczące emisji programu znajdują się na załączonej grafice.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!