Dwa tytuły Top Employers dla Valeo Polska

, 18 marca 2014, 16:25

Po raz trzeci z rzędu Valeo Polska znalazło się w gronie laureatów tytułu Top Employer Polska 2014, przyznawanego w wyniku niezależnego badania przeprowadzanego przez Top Employers Institute. Dodatkowo, również po raz trzeci, Grupa Valeo otrzymała certyfikat Top Employer Europe. Wyniki piątej edycji badania zostały ogłoszone podczas uroczystej gali zorganizowanej 4 marca 2014 r. w Warszawie.

Certyfikat przyznawany jest wyłącznie tym organizacjom, które spełniają najwyższe standardy w zakresie polityki personalnej i warunków pracy. Podstawą do jego przyznania są wyniki przeprowadzanego przez Instytut szczegółowego badania, podczas którego ocenie poddawane są m.in. następujące obszary: wynagrodzenie i benefity, szkolenia, możliwości rozwoju, warunki pracy oraz kultura firmy. Badanie odbywa się w oparciu o obszerną listę pytań zadawanych pracownikom firmy oraz bezpośredni audyt.

Grupa Valeo otrzymała też certyfikat Top Employer Europe przyznawany organizacjom, które zdobyły tytuły lokalne w minimum pięciu krajach europejskich.

Valeo jest obecnie certyfikowane w 10 krajach w Europie – są to: Francja, Niemcy, Węgry, Irlandia, Wielka Brytania, Włochy, Turcja, Rumunia, Hiszpania i Polska.

Instytut został założony w 1991 roku jako wspólna inicjatywa środowiska naukowego, dziennikarzy biznesowych, stowarzyszeń handlowych, badaczy oraz międzynarodowych wydawców w celu promowania najlepszych praktyk z dziedziny zarządzania zasobami ludzkimi.

 

Dowiedz się więcej

III Mistrzostwa Polski firm aftermarketowych
III Mistrzostwa Polski firm aftermarketowych

W miejscowości Chamonix odbyły się, sponsorowane przez Valeo, III-cie Oficjalne Mistrzostwa Polski firm aftermarketowych. Zawodnicy rywalizowali ze sobą w narciarstwie alpejskim na pięknych stokach u podnóża najwyższego szczytu Europy – Mont Blanc. Mistrzostwa odbyły się w dniach 2 – 6 luty 2014 roku. O puchar Mistrza Polski firm aftermarketowych walczyli przedstawiciele większości największych firm aftermarketu […]

Wolne koła pasowe w nowej ofercie Valeo
Wolne koła pasowe w nowej ofercie Valeo

Firma Valeo poszerzyła swoją ofertę systemów elektrycznych o wolne koła pasowe. Jako jeden z liderów O.E.M., Valeo wykorzystuje swoją wiedzę w zakresie systemów elektrycznych OE w celu wybrania najlepszej oferty wolnych kół pasowych. Wolne koło alternatora (OAP), które jest również określane jako wolne koło pasowe ze sprzęgłem jednokierunkowym jest używane, aby: ochronić układ napędu paska […]

Systemy Chłodzenia – nowy katalog Valeo
Systemy Chłodzenia – nowy katalog Valeo

Na rynku pojawił się nowy katalog Valeo Systemy Chłodzenia/Thermal System Control 2014-2015. Katalog obejmuje następujące produkty z oferty Valeo: pompy wody zawory EGR przepustnice termostaty czujniki temperatury wody włączniki wentylatora   W katalogu zaprezentowane zostały 103 nowości z Systemów Chłodzenia Silnika, które wkrótce pojawią się na rynku. Na stronach informacyjnych na początku katalogu znajdują się […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!