Polska wersja katalogu produktów marki Facom – F13

, 18 marca 2014, 16:09

Pod koniec 2013 roku, producent narzędzi – Facom – opublikował katalog swoich produktów. Teraz ukazała sie jego polska wersja.

Marka Facom zaprojektowała katalog F13 tak, by był on możliwie najbardziej wyczerpujący, a jednocześnie przyjazny dla użytkownika i pouczający. Marka Facom dokładnie zbadała rynek, który obsługuje. W wyniku tego powstał katalog zawierający produkty i informacje, które są dostosowane do najnowszych technologii i metod stosowanych w branży motoryzacyjnej i przemysłowej.

Działy katalogu zawierają porady dotyczące wyboru najlepszego narzędzia do danego zadania, a także liczne wskazówki na temat tego, jak w pełni wykorzystać możliwości każdego z narzędzi. W katalogu umieszczono także wytyczne na temat normalizacji i bezpieczeństwa.

Dowiedz się więcej

Prostsze odpowietrzanie hamulców dzięki Facom
Prostsze odpowietrzanie hamulców dzięki Facom

Facom wzbogacił swój asortyment o cyfrowe odpowietrzniki hamulców. Ponieważ płyn hamulcowy jest płynem higroskopijnym, wchłania wilgoć z powietrza i wymaga wymiany co dwa lata, nawet jeśli samochód większość czasu spędza w garażu. Jeśli zlekceważy się to zadanie, skuteczność hamulców prawie na pewno ulegnie pogorszeniu. By wymiana płynu hamulcowego mogła być szybka i skuteczna, Facom oferuje […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!