Nowe referencje Dayco w Auto Partner SA

, 5 marca 2014, 14:31

W ofercie Auto Partner SA pojawiły się paski wielorowkowe firmy Dayco.

Obecnie w ofercie firmy Auto Partner SA  znajduje się około 400 najbardziej popularnych referencji pasków wieloklinowych Dayco. Oferta ta budowana jest głównie na bazie samochodów osobowych i dostawczych.

Najwyższe standardy produkcji oraz najlepszej jakości materiały, wykorzystywane przez Dayco mają zapewniać wytrzymałość, niezawodność i długotrwałość działania.

Dowiedz się więcej

Auto Partner SA współpracuje z firmą Steinhof
Auto Partner SA współpracuje z firmą Steinhof

Auto Partner SA podjął współpracę z dostawcą haków holowniczych – firmą Steinhof. Steinhof jest jednym z największych producentów tego asortymentu na rynku polskim. Jego produkty są wytwarzane w oparciu o system zarządzania ISO 9001:2008 potwierdzony przez certyfikat TUV. W sieci sprzedaży Auto Partner SA dostępna jest pełna oferta haków holowniczych, kul oraz wiązek.

Nowy katalog Dayco na 2016 r.
Nowy katalog Dayco na 2016 r.

Firma Dayco, dostawca komponentów do silników i układów napędowych dla przemysłu motoryzacyjnego oraz branży posprzedażnej, takich jak systemy i akcesoria napędu głównego do samochodów, pojazdów ciężarowych i przemysłowych, ogłosiła dzisiaj, że jest już dostępny Katalog produktów do pojazdów przemysłowych na rok 2016 przeznaczony na europejski rynek posprzedażny. Ten nowy katalog stanowi naturalną ewolucję gamy produktów […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!