Denso dołącza do programu „Automotive Diamonds”

, 5 marca 2014, 10:49

Denso dołączyło do programu lojalnościowego “Automotive Diamonds” (wcześniej: “TRW Diamonds”), w ramach którego warsztaty z Polski, Holandii, Wielkiej Brytanii, Austrii i Niemiec mogą zbierać punkty („diamenty”), wycinając z zamówionych produktów Denso i TRW etykiety z kodami kreskowymi.

Uruchomiony w 2010 roku, wciąż rozwijany program lojalnościowy umożliwia mechanikom wymianę zgromadzonych „diamentów” na nagrody. W lutym 2014 roku TRW ogłosiło zmianę nazwy programu lojalnościowego dla warsztatów na “Automotive Diamonds”. Zmiana została podyktowana znaczącym rozwojem programu i dołączeniem do niego Denso.

– „TRW i Denso – wiodący dostawcy części o jakości OE – podzielają wizję obsługi klienta” – mówi Steve Richardson, Dyrektor After Market Sales w Denso Europe B.V. – „Będziemy blisko współpracować z TRW i nowymi partnerami programu, by uczynić go jeszcze atrakcyjniejszym dla klientów. Im więcej marek przystąpi do programu, tym więcej klientów się o nim dowie” – dodaje.

– „Jesteśmy niezwykle dumni z faktu, że możemy rozwijać program lojalnościowy „Automotive Diamonds” razem z Denso. Nasz program zapewnia europejskim warsztatom maksymalne korzyści związane z zakupem części produkowanych przez firmy partnerskie” – mówi Alexander Knorn, Garage and Online Marketing Manager w firmie TRW – „Wspierając współpracę marketingową między poszczególnymi dostawcami, wprowadzamy nowy trend do branży motoryzacyjnej. Udało nam się z sukcesem przenieść najwyższej klasy rozwiązania stosowane w relacjach business to consumer (B2C) na bardzo konserwatywny grunt relacji business to business (B2B)” – dodaje.

Aby rozpocząć zbieranie „diamentów”, wystarczy odwiedzić stronę www.automotivediamonds.com i postępować zgodnie z prostymi instrukcjami. Stronę można przeglądać w siedmiu europejskich językach: angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, portugalskim, polskim i holenderskim.
 

Dowiedz się więcej

40 lat układów wtrysku paliwa Denso
40 lat układów wtrysku paliwa Denso

W 1972 roku rozpoczęła się produkcja części do systemów wtrysku benzyny – takie jak wtryskiwacze i pompy paliwa – przez firmę Denso. Do tej pory spółka wyprodukowała ponad 250 milionów pomp paliwa i 900 milionów wtryskiwaczy. – „Obecnie produkujemy części do układów wtrysku paliwa w 10 krajach i regionach, w tym w Japonii” – powiedział […]

Program lojalnościowy TRW zmienia nazwę
Program lojalnościowy TRW zmienia nazwę

Wraz z dołączeniem marki DENSO, nazwa programu lojalnościowego TRW dla warsztatów samochodowych została zmieniona. Program nazywa się teraz Automotive Diamonds. Program Automotive Diamonds Nowa nazwa ma odzwierciedlić rozwój programu i powitać nowego partnera – DENSO, dostawcę technologii motoryzacyjnych, operującego na terenie Polski, Holandii, Wielkiej Brytanii, Austrii i Niemczech. Ponadto, ,,Automotive Diamonds” wkracza na kolejny poziom, […]

DENSO wprowadza pierwszą na świecie uniwersalną jednostkę sterującą A/C
DENSO wprowadza pierwszą na świecie uniwersalną jednostkę sterującą A/C

DENSO opracowało pierwszą na świecie uniwersalną jednostkę sterującą samochodowym układem klimatyzacji, która ma bardzo szerokie zastosowanie – od pojazdów kompaktowych po luksusowe. Konwencjonalne jednostki sterowania układem klimatyzacji często są projektowane i dostosowywane do specyfikacji konkretnego modelu pojazdu. Opracowana przez DENSO jednostka ma nową budowę, która umożliwiła jej standaryzację. Charakteryzuje się ona wyższą wydajnością, jest również […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!