Partner Opony Polska na targach Franchising Fair

, 5 marca 2014, 8:50

Sieć serwisów Partner Opony Polska zaprezentuje ofertę swojego systemu franczyzowego podczas targów Franchising Fair, które odbędą się w warszawskiej hali Expo XXI, w dniach 14-15 marca 2014 r.

Prowadzący niezależne warsztaty samochodowe lub planujący rozpoczęcie takiej działalności będą mieli okazję zapoznać się z propozycją franczyzy przygotowaną dla nich przez Partner Opony Polska.

– „Tworzymy grupę pomagającą warsztatom samochodowym w osiąganiu większych zysków. Punkty działające w ramach naszej sieci otrzymują wsparcie w postaci bardzo atrakcyjnych warunków handlowych z dostawcami towarów i usług” – przekonuje prezes POP Marek Galanter. – „Dostarczamy również nowoczesne rozwiązania informatyczne ułatwiające pracę serwisów, oferujemy liczne szkolenia branżowe oraz zapewniamy wspólną reklamę i negocjujemy korzystne umowy z klientami flotowymi.” – dodaje.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 6 marca 2014, 13:23 0 0

Zyczę Wam P O W O D Z E N I A !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

Odpowiedz