Nowy konfigurator hamulców motocyklowych Brembo

, 3 marca 2014, 10:54

Brembo uruchomiło nowy, internetowy konfigurator, zawierający pełną ofertę hamulców marek Brembo i Marchesini do pojazdów jednośladowych. Aplikacja umożliwia szybkie i sprawne dobranie elementów układu hamulcowego do motocykla.

Brembo dla motocykli

Brembo zaprezentowało narzędzie umożliwiające wybór komponentów układu hamulcowego z całego katalogu Brembo i Marchesini, odpowiednich dla każdego rodzaju motocykli, jak również dostęp do interesujących ciekawostek, objaśnień i filmów dla tych, którzy pragną się dowiedzieć więcej o najlepszych hamulcach dla pojazdów jednośladowych.

Po wprowadzeniu kilku informacji na temat motocykla w wyszukiwarce (www.moto.brembo.com) takich, jak marka, pojemność silnika i rok produkcji, wyszukiwarka przeskanuje całą ofertę Brembo i Marchesini i wskaże produkty, które są dostępne dla wybranego motocykla oraz miejsce, w którym można je zakupić. Nowa wyszukiwarka Motocyklowych Układów Hamulcowych Brembo obejmuje ponad 7.000 modeli motocykli, począwszy od najbardziej ekskluzywnej serii motocykli sportowych, przez popularne skutery a skończywszy na motocyklach turystycznych, tych wykonanych na zamówienie oraz motocyklach typu cross i enduro.

Nowa wyszukiwarka Brembo obejmuje również wszystkie produkty Brembo i Marchesini dostępne na rynku. Dzięki jednej aplikacji użytkownik uzyskuje dostęp do ponad 100 różnych produktów: od klocków, przez tarcze, zaciski, cylindry hamulcowe i sprzęgła, po koła, a wszystkie one podzielone są na 4 kategorie:

  • Racing (wyścigi) – zawierającą produkty przeznaczone dla najbardziej wymagających motocyklistów;
  • Performance (osiągi) – zawierającą produkty dedykowane motocyklom typu Cafe Racers;
  • Premium – zawierająca tarcze i klocki Brembo, które w pełni odpowiadają oryginalnym częściom,
  • Genuine – zawierająca klocki stworzone przez Brembo jako wyposażenie oryginalne (OEM) stosowane przez większość wiodących producentów motocykli.

 

Każdy z produktów jest dokładnie opisany, a zamieszczone informacje zapewniają użytkownikom niezbędną wiedzę o wyszukiwanym produkcie, jak również dostarczają ciekawostek lub materiałów video dotyczących świata motocyklowych układów hamulcowych. Ponadto, dla każdego produktu wyszukiwarka proponuje dodatkowe produkty z oferty Brembo, które są dostępne i kompatybilne z wybranym produktem.

Dzięki funkcji geolokalizacji wyszukiwarka wskaże najbliższy punkt sprzedaży lub najbliższego oficjalnego dystrybutora w ponad 60 krajach, w których dystrybuowane są produkty Brembo. Wyszukiwarka dostępna jest obecnie w języku angielskim i włoskim. Nowe produkty i motocykle dodawane są na bieżąco, dzięki czemu użytkownik ma dostęp do wszystkich nowości Brembo i Marchesini.

Wyszukiwarka Brembo została stworzona z zastosowaniem technologii „responsive design”, co oznacza, że strona dostosowuje się do ekranów różnej wielkości i rozdzielczości, znajdujących się w najbardziej popularnych urządzeniach, od tabletów, do komputerów osobistych i smartfonów, dzięki czemu znacznie ułatwia wyszukiwanie.

Dowiedz się więcej

Test dla mechaników na nowej stronie internetowej Brembo
Test dla mechaników na nowej stronie internetowej Brembo

Nowa strona internetowa Brembo ma za zadanie zapewniać specjalistom od części zamiennych jak najszerszy dostęp do informacji. Oprócz tego na stronie dostępny jest test „Jakim rodzajem zawodowca jesteś?”, który może stanowić rozrywkowe urozmaicenie codziennej pracy. Nowa strona internetowa www.bremboparts.com powstała, by dostarczać niezbędną wiedzę techniczną specjalistom od sprzedaży i obsługi części zamiennych. Brembo stworzyło specjalną […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!