Test dla mechaników na nowej stronie internetowej Brembo

, 3 marca 2014, 10:18

Nowa strona internetowa Brembo ma za zadanie zapewniać specjalistom od części zamiennych jak najszerszy dostęp do informacji. Oprócz tego na stronie dostępny jest test „Jakim rodzajem zawodowca jesteś?”, który może stanowić rozrywkowe urozmaicenie codziennej pracy.

Nowa strona internetowa www.bremboparts.com powstała, by dostarczać niezbędną wiedzę techniczną specjalistom od sprzedaży i obsługi części zamiennych. Brembo stworzyło specjalną witrynę pełną informacji technicznych, w tym schematów montażu, rysunków technicznych, oferowanych nowości i z zawsze aktualnym katalogiem. Strona oferuje także wiele pomocnych usług takich jak kalendarz szkoleń, instrukcje video i dokumentacja techniczna.

Duża część strony przeznaczona jest do bezpośredniej komunikacji z profesjonalistami. Dzięki temu można być zawsze na bieżąco z najnowszymi wiadomościami o nowych produktach, wziąć udział w specjalnych akcjach promocyjnych lub uzyskać dostęp do informacji technicznych.

Przykładem bardzo indywidualnego podejścia Brembo do specjalistów jest dostępny na stronie test: "Jakim rodzajem zawodowca jesteś?”. Test składa się z 10 pytań z różnych dziedzin poczynając od sportu, kina aż po zwyczaje w pracy. Wyniki testu pokażą jak profesjonaliści widzą siebie i swoją pracę, oraz które z wartości Brembo są dla nich najważniejsze: jakość, innowacyjność, serwis czy doświadczenie?

Nowa strona internetowa jest już dostępna w językach: włoskim, angielskim, polskim, rosyjskim i hiszpańskim. Trwa przygotowanie wersji francuskiej i niderlandzkiej.

Więcej informacji na temat nowej strony Brembo

Dowiedz się więcej

Specjalnie dla aftermarketu – nowa strona internetowa Brembo teraz także w języku polskim
Specjalnie dla aftermarketu – nowa strona internetowa Brembo teraz także w języku polskim

Nowa strona internetowa dla Aftermarketu, nowy katalog dostępny w wielu różnych formach i aplikacja Brembo Parts dla systemu Android – włoska marka przedstawia rozwiązania stworzone z myślą o fachowcach i ich pracy. Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić? Nowe rozwiązania Brembo stworzone, aby ułatwić Twoją pracę – www.bremboparts.com Kolejny raz firma Brembo udowadnia, że potrzeby […]

Katalog Brembo 2013/2014: wszędzie i dla wszystkich
Katalog Brembo 2013/2014: wszędzie i dla wszystkich

Nowy, zmodernizowany katalog Brembo powstał, aby wyposażyć klientów w nowoczesne i cyfrowe źródło informacji. Ponad 500 nowych referencji, w tym 200 to nowe klocki hamulcowe. W sumie oferta odpowiada w 98% na zapotrzebowanie parku samochodowego. Z katalogu Brembo można korzystać nie tylko na stacjonarnym komputerze, a także w ruchu, dzięki aplikacji w systemie Android. Kompletny […]

Nowy konfigurator hamulców motocyklowych Brembo
Nowy konfigurator hamulców motocyklowych Brembo

Brembo uruchomiło nowy, internetowy konfigurator, zawierający pełną ofertę hamulców marek Brembo i Marchesini do pojazdów jednośladowych. Aplikacja umożliwia szybkie i sprawne dobranie elementów układu hamulcowego do motocykla. Brembo dla motocykli Brembo zaprezentowało narzędzie umożliwiające wybór komponentów układu hamulcowego z całego katalogu Brembo i Marchesini, odpowiednich dla każdego rodzaju motocykli, jak również dostęp do interesujących ciekawostek, […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!