TEXA wspiera Grupę BMW podczas After Sales Messe

, 25 lutego 2014, 15:26

TEXA bierze udział w niemieckim cyklu spotkań poświęconych dealerom i partnerom BMW (After Sales Messe). Prezentuje tam rozwiązania stacji Konfort 770S i 760R rekomendowanych przez Grupę producentów niemieckich.

Za pośrednictwem swojego oddziału w Niemczech, TEXA uczestniczy w After Sales Messe organizowanym przez BMW. To ważne wydarzenie organizowane w trzech etapach (11-12 luty w Fuldzie, 18-19 luty w Monachium, 25-26 luty w Magdeburgu) jest forum prezentacji produktów rekomendowanych przez BMW do zastosowania w ich sieci dealerskiej, w autoryzowanych warsztatach oraz strukturach partnerskich.

TEXA, jako oficjalny dostawca BMW, prezentuje stacje do obsługi klimatyzacji Konfort 770S i 760R. Pierwsza z nich dedykowana jest specjalnie do nowego czynnika R1234yf, druga natomiast do tradycyjnego czynnika R134a. Obie stacje obsługi klimatyzacji, po przejściu rygorystycznej serii testów, zostały wyróżnione poprzez otrzymanie maksymalnej oceny kadry technicznej BMW ze względu na efektywność, jakość oraz poziom obsługi serwisowej. Konfort 770S, opracowana zgodnie z wymogami niemieckich producentów, jest standardowo wyposażona w innowacyjny identyfikator czynnika, który sprawdza czystość gazu i zapobiega wystąpieniu niebezpiecznych mieszanek różnych czynników, zapewniając tym samym bezpieczeństwo operatora i dokładność obsługi układu A/C w samochodach. Model Konfort 760R jest zalecany przez BMW do przeprowadzania obsługi układów na czynnik R134a.

Kompletna linia stacji Konfort, składa się z modeli 705R, 710R, 720R, 760R 2 GAS READY, BUS 760R, 770S i 780R BI-GAS. Oprócz rekomendacji BMW, stacje Konfort posiadają także certyfikacje najważniejszych producentów samochodów na świecie.

Dowiedz się więcej

Konfort 705R – nowa stacja obsługi klimatyzacji TEXA
Konfort 705R – nowa stacja obsługi klimatyzacji TEXA

TEXA uzupełniła swoją gamę profesjonalnych stacji do obsługi układów klimatyzacji o model Konfort 705. Stacja została zaprojektowana dla użytkowników poszukujących urządzenia skutecznego i prostego w obsłudze, ale oferującego możliwość wykonywania wszystkich operacji z zakresu obsługi układu klimatyzacji na czynnik R134a. Urządzenie jest przystosowane między innymi do serwisów mobilnych klimatyzacji dzięki swojej zwartej konstrukcji oraz niewielkiej […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!